Всі Новини
           

Новина. Дозволи на роботу в Угорщині отримало менше українців

Новина. Дозволи на роботу в Угорщині отримало менше українців

Згідно з повідомленням державної служби зайнятості, у першому кварталі цього року більшість дозволів на роботу для іноземців в Угорщині було видано громадянам Китаю, України та Сербії. Загалом з січня по березень цього року іноземцям було видано 2625 дозволів на роботу, що на 2,1% більше, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року. З цього числа найбільшу кількість дозволів було отримано громадянами Китаю (815), України (405) і Сербії (197).

 За перші три місяці цього року кількість громадян України, які отримали дозвіл на роботу, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротилася на 35,3%, для громадян Японії цей показник склав мінус 40%, а число дозволів, виданих громадянам США, скоротилося на 34,5%. У той же час, найбільше зростання кількості отриманих дозволів на роботу мало місце серед громадян В'єтнаму (76,2%) і Таїланду (56,6%).

 За даними угорських роботодавців, у першому кварталі цього року було завербовано в цілому 1428 громадян Європейського Союзу, які не потребують дозволу на роботу в Угорщині, що на 48,1% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Серед працюючих на території Угорщини громадян ЄС, румуни становили 54,4%, далі йдуть словаки (13%) і німці (7,4%).

10 червня 2012

Расскажите об этом своим друзьям
29/06/12 16:19
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87710 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.