Всі Новини
           

Новина. Freedom House: В Угорщині та Україні – спад демократії

Новина. Freedom House: В Угорщині та Україні – спад демократії

Згідно з нещодавно опублікованою доповіддю Freedom House – американської неурядової організації, яка виступає за демократію і права людини, Угорщина та Україна знаходяться на вістрі антидемократичних тенденцій в країнах Центральної та Східної Європи. Негативні події в Угорщині та на Україну викликають серйозні питання з приводу довговічності молодих демократій Європейського Союзу, а так само її потенційних членів, – йдеться в доповіді.

 У доповіді особливої ​​критиці піддалися прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і український президент Віктор Янукович, які "систематично руйнують систему стримування і противаг під приводом реформ".

 Угорський уряд вже зазнав критики з боку країн-членів ЄС і правозахисних організацій за прийнятий торік суперечливий закон про ЗМІ, який розглядається як обмеження свободи слова для журналістів.

 У доповіді Freedom House говориться, що протягом останніх п'яти років зниження демократичних реформ також спостерігається і в східноєвропейських країнах-членах Європейського Союзу – Болгарії, Чехії, Литві, Румунії та Словаччині.

10 червня 2012р

Расскажите об этом своим друзьям
29/06/12 16:09
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87775 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.