Всі Новини
           

Новина. Парламент зробив перший крок до ускладення життя "подвійним" громадянам

Новина. Парламент зробив перший крок до ускладення життя 'подвійним' громадянам

Подвійне громадянство суперечить Конституції Україні і створює загрозу для національної безпеки. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв, коментуючи ухвалення Верховною Радою у першому читанні законопроекту, що зобов'язує громадян інформувати про наявність кількох паспортів різних держав. Як повідомляє Укрінформ, Клюєв зазначив, що полеміка навколо питання подвійного громадянства в Україні ведеться вже багато років. Замовчування цієї проблеми і бездіяльність влади привели до того, що сьогодні досить велика кількість людей одночасно з громадянством України мають громадянство інших держав.

 «Ми зобов'язані діяти рішуче і навіть жорстко, щоб не допустити розмивання основ інституту громадянства. Ми готові максимально конструктивно взаємодіяти та співпрацювати з нашими іноземними партнерами, але ми відкрито заявляємо про нашу позицію у відстоюванні інтересів України. У той же час, наші дії повинні відповідати принципам міжнародного права і не порушувати права і свободи людей», - зазначив секретар РНБО.

 За його словами, в умовах глобалізації необхідно ще ефективніше захищати національні інтереси, "і тут інститут громадянства є одним із ключових". Він нагадав, що Конституція визначає існування в Україні єдиного громадянства.

 Як наголосив Клюєв, необхідно в ити превентивних заходів у зв'язку зі спробами деяких держав де-факто створювати для українських громадян інститут подвійного громадянства, що суперечить нашій Конституції. Один із напрямів такої роботи - вдосконалення законодавства у цій сфері, зазначив секретар РНБО.

 Він заявив, що після ухвалення цього закону іноземні громадяни не повинні прийматися на роботу в державні органи влади, а посадові особи, які набули громадянства іншої держави, мають бути звільнені з державної служби. Насамперед це стосується працівників митниці, міліції, прокуратури, СБУ, військовослужбовців тощо.

 За словами Клюєва, якщо Україна зможе забезпечити надійний захист інтересів власних громадян, у тому числі, і при вирішенні їхніх проблем на території інших держав, то і кількість охочих отримати подвійне громадянство буде мінімальною. «Ми повинні прагнути до того, щоб якомога більша кількість жителів нашої країни пишалася українським громадянством», – заявив секретар РНБО України. 

 Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на Закарпатті, де є велика угорська меншина і села з компактним проживанням румунів, існує серйозна проблема з наданням свого громадянства громадянам України Угорщиною та Румунією.

24 травня 2012р

Расскажите об этом своим друзьям
29/06/12 15:38
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87619 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.