Всі Новини
           

Новина. Угорська опозиція фінансується з-за кордону?

Новина. Угорська опозиція фінансується з-за кордону?

"Опозиція фінансується за рахунок іноземців", - заявив перед початком парламентського засідання новий глава канцелярії прем'єр-міністра Янош Лазар (Lázár János). "Є депутати, які сидять в рядах опозиційних партій LMP і соціалістів, які фінансуються американцями. Вони проводять американську політику для американців, а ми протягом останніх двох років проводимо політику за угорські гроші, спільно з угорським бізнесом і для Угорщини", – сказав Лазар.

У відповідь на слова глави канцелярії прем'єр-міністра, лідер соціалістичної партії Аттіла Мештерхазі (Mesterházy Attila) заявив, що за свої звинувачення Лазар повинен нести відповідальність у суді.

"Насправді, це Фідес підозрюється у фінансуванні за рахунок корупції, і тому дуже важливо розібратися, який вплив власник холдингової компанії" Közgép "Лайош Шімічка (Simicska Lajos) має на Віктора Орбана і самого Яноша Лазара", – сказав Аттіла Мештерхазі.

У свою чергу лідер парламентської фракції партії LMP Бенедек Явор (Jávor Benedek) сказав, це злочин, що уряд не бореться з корупцією і кумівством, а замість цього віддав землю олігархам і забезпечив компанії Лайоша Шімічкі і Жолта Нергеш (Zsolt Nyerges) державними контрактами.

06 червня 2012р

Расскажите об этом своим друзьям
29/06/12 15:57
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87595 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.