Всі Новини
           

НОВИНА. Закарпатські гуцули просять угорців допомогти їм відродити "гуцуликів"

НОВИНА. Закарпатські гуцули просять угорців допомогти їм відродити 'гуцуликів'

7 червня, в Рахівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з делегацією Асоціації сільськогосподарських товаровиробників області Пешт (Угорщина), яка прибула в Україну з метою підписання угоди про співпрацю між угорською Асоціацією та Асоціацією фермерів та приватних землевласників Закарпаття, яку очолює Юрій Пелешкей. Під час зустрічі з угорською делегацією з вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Бендак. З історичним розвитком Рахівщини присутніх ознайомив краєзнавець, історик Микола Ткач. Про багаторічну співпрацю Рахівського району з містами-побратимами Угорщини та проведення різних заходів та фестивалів в районі на угорську тематику розповіла головний спеціаліст сектору торгівлі та зовнішньоекономічної діяльності управління економіки РДА Єва Репарук.

 Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитро Ігнатюк поінформував присутніх про стан та перспективи розвитку аграрного сектору району та висловив сподівання на подальшу співпрацю з партнерами з Угорщини щодо переробки тваринницької продукції та відродження гуцульської породи коней на Рахівщині.

 Зі сторони угорської делегації, виступив голова Асоціації сільськогосподарських товаровиробників області Пешт, (Угорщина) др. Пал Дьової, який розповів про членів угорської організації, які являються керівниками та членами сільськогосподарських ТзоВів, кооперативів, приватних сільськогосподарських підприємств з навколишніх регіонів Будапешту. А також ознайомив присутніх з метою приїзду членів Асоціації на Закарпатті

 Після завершення зустрічі, гості з Угорщини відвідали особисте селянське господарство Миколи Бочкора в м. Рахів, де ознайомилися з виробництвом та переробкою овечої продукції, а також мали змогу її придбати.

 

10 червня 2012р.

О.Диба

Расскажите об этом своим друзьям
29/06/12 15:09
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87656 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.