Всі Новини
           

НОВИНИ. Генконсульство Словаччини не видає закарпатцям дозволів на малий прикордонний рух

НОВИНИ. Генконсульство Словаччини не видає закарпатцям дозволів на малий прикордонний рух

Термін безперервного перебування у прикордонних зонах України та Словаччини збільшено до 90 днів, а термін розгляду заяв громадян зменшено до місяця. У зв’язку з цим оформлення документів на отримання дозволу повинно здійснюватися легше та швидше. Та наразі закарпатці не можуть перевірити, наскільки угода полегшила процедуру, адже прийом заявок генконсульством Словаччини не здійснюється. Про це працівники повідомляють і телефоном, і при особистій зустрічі. А кілька днів тому навіть на вхідних воротах при консульстві висіла табличка із відповідним змістом.

 Кореспондент Закарпаття онлайн спробував з’ясувати, у чому ж причина. Зокрема, завідувач консульського відділу Генерального Консульства Словацької Республіки в Ужгороді Бібіана Громадова розповіла, що документи на оформлення “руху” від людей перестали приймати іще 19 вересня. За її словами, це — “технічні проблеми, бо треба оформити новий договір між міністерствами закордонних та внутрішніх справ Словаччини щодо біометрії”. У даному випадку йдеться про те, що нововведення – зняття біометричних даних (тобто відбитків пальців) заявника – реалізувати на даному етапі неможливо. А без цього не можна і видавати дозволи. Бібіана Громадова пояснила, що справа вирішиться тоді, коли обидва словацькі відомства домовляться між собою і підпишуть відповідний договір, адже сьогодні кожне з них виступає за свій метод зняття біометричних даних. І поки вони не визначаться, чий кращий, говорити, коли робота в цьому напрямку відновиться — важко.

 З власних джерел нам стало відомо, що насправді ситуація зумовлена достроковими парламентськими виборами, що відбудуться у Словаччині 10 березня поточного року.

 До 10 березня – місяць. Можливо, після цього крига і справді скресне. А наразі  співробітники Генконсульства радять усім, хто планує потрапити у Словаччину, робити шенгенські візи. За словами Бібіани Громадової, у зв’язку з ситуацією, що склалася, людям максимально сприяють у видачі віз. Однак, є маленьке “але”: віза, на сьогоднішній день, коштує 35 євро, в той час як  оформлення документів на малий прикордонний рух  – безкоштовне. 

Ольга Павлова, Закарпаття онлайн

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:27
Коментарі (1)

25/03/15 14:12
Celina
Just the type of inigsht we need to fire up the debate.

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87607 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.