Всі Новини
           

НОВИНИ. КМКС клопотав про окремий угорський виборчий округ на Закарпатті аж у Брюсселі

НОВИНИ. КМКС клопотав про окремий угорський виборчий округ на Закарпатті аж у Брюсселі

Голова КМКС (KMKSZ) Міклош Ковач разом із заступником Ласло Брензовичем відвідали Брюссель. Вони зустрілися із депутатом Народної партії Європарламенту Кінгою Гал. У зв'язку з майбутніми виборами в Україні, представники закарпатських угорців ще в кінці минулого року почали працювати над тим, щоб їх прийняла міжфракційна організація Європарламенту у справах нацменшин.

  Зустріч проходила на тему «Ситуація закарпатських угорців у контексті майбутніх парламентських виборах", пише газета Товариства угорців в Україні karpataljalap.net.

 Лідери KMKSZ на зустрічі наголосили, що українське законодавство не забезпечує політичні інтереси близько 150 000 угорців, які проживають на території Закарпаття.

 – Відносно невелика кількість етнічної групи і передбачений Законом про вибори 5-відсотковий поріг не дозволять угорцям потрапити до Верховної Ради України. Відтак представництво в українському парламенті можуть отримати тільки окремі депутати, і то лише у випадку, якщо виборчі округи будуть підлаштовані під територію, де компактно проживають угорці, – зазначив Міклош Ковач.

 Нагадаємо, що клопотання стосується створення округу на базі Берегівського і частини Виноградівського районів.

 Закарпатські угорці також наголосили, що етнічних факторів при поділі на виборчі округи в Україні дотримувалися уже більше десятиліття. Новим законом про вибори такий підхід не передбачений.

  Додамо, що виборчий округ, поділений «під угорців», дійсно існував у 2002-му році. Проте лише так було лише за час однієї виборчої кампанії. Як правило, на Закарпатті округи створювалися не під етнічність виборців, а «під кандидата».

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:22
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87816 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.