Всі Новини
           

НОВИНИ. Проект русинства на Закарпатті фінансується Росією – Пащенко

НОВИНИ. Проект русинства на Закарпатті фінансується Росією – Пащенко

Заяви, які і спричинили кримінальне переслідування Димитрія Сидора, були висловлені ним на території Росії. Керівник Закарпатського інституту політичних досліджень політолог Віктор Пащенко в інтерв'ю ВВС Україна припустив, що саме Росія може стояти за фінансуванням русинського руху і що це їй вигідно політично:

 "Те, що проект русинства на Закарпатті фінансується Росією – поза всяким сумнівом. Про це свідчать численні моменти, які є очевидними і про які говорити можна довго. Я б зосередився на тому, як саме фінансується і як використовуються кошти. Звісно, я не маю на руках номерів рахунків чи свідчень, які можна пред’явити у суді, як і ніхто не має. ... А те, що Росія підтримує матеріально, технічно, інтелектуально русофільські проекти за кордоном – це факт. Чи це культурні товариства, чи релігійні, як-от церква, до якої належить і Димитрій Сидор", – заявив політолог, коментуючи ситуацію з вироком голові організації Сойм підкарпатських русинів, протоієреєві Української православної церкви Московського патріархату Димитрію Сидору.

21 березня 2012р.

Закарпаття-онлайн

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:03
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87648 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.