Всі Новини
           

НОВИНИ. «СВС Парламент», як ефективний інструмент Карпатського Єврорегіону

НОВИНИ.  «СВС Парламент», як ефективний інструмент Карпатського Єврорегіону

Робочу версію комунікаційного порталу представлено на міжнародній конференції «СВС Парламент», що відбувалася 23-24 лютого 2012 року в конференц-залі готелю «Карпатіа» у словацькому місті Гуменне. Важливість цієї події відзначена всіма партнерами, експертами та учасниками конференції із України, Словаччини, Угорщини та Румунії. Крім того, розроблений комунікаційний портал був представлений не тільки, як конкретний шлях для співробітництва прикордонних регіонів, а і як комунікаційний інструмент Карпатського Єврорегіону.

  Захід відбувався у рамках міжнародного проекту «Транскордонний парламент» – встановлення спільного ІСТ інструменту для здійснення форуму в прикордонних регіонах Словаччини, Угорщини, Румунії та України, в рамках Програми ENPI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 Структура конференції була поділена на 4 тематичні блоки, кожен блок містив декілька виступів-презентацій.

Головною метою інформаційного та комунікаційного порталу «СВС Парламент» є створення ефективного інструменту регіонального розвитку та прийняття рішень у прикордонних регіонах Словаччини, Угорщини, Румунії та України. Комунікаційний портал http://www.cbc.pis.sk/, представлений на конференції є тестовою версією та основою для його подальшого удосконалення та впровадження у прикордонних регіонах. Для ефективної роботи порталу буде встановлено глобальний, національні та регіональні інформаційні сервери у Закарпатській та Івано-Франківській областях України, Пряшівському і Кошицькому краях Словаччини, Саболч-Сатмар-Берегської області Угорщини та у повіті Марамуреш, Румунія.

Інформаційна та комунікаційна система розроблена і побудована на принципі рівних можливостей. Заснований на комп’ютерних технологіях транскордонний портал буде забезпечувати рівні можливості для всіх зацікавлених сторін і різного рівня населення в прикордонних регіонах в Україні, Словаччині, Угорщині та Румунії. Кожна юридична або приватна особа зможе використовувати цей інструмент не тільки для обміну інформацією, проведення аналітики, розробки дипломних та наукових робіт, але і для он-лайн спілкування експертів, професійних груп, груп меншин, в рамках відповідних комунікаційних інструментів, серед яких електронна пошта, Skype, ICQ та Форум. Кожна людина матиме можливість обговорити рішення та ініціативи, які були прийняті або плануються для затвердження на міжрегіональному рівні у прикордонних регіонах.

 Портал має можливість працювати на англійській, словацькій, угорській, румунській, українській та російській мовах у поточному часі. Багатомовний підхід відкриє нові можливості для людей, які спілкуються тільки на національній мові і мають великі труднощі у розумінні документів та інформації, які були розроблені по іншому боці кордону. Всі зацікавлені сторони матимуть можливість не тільки знайти потрібну інформацію на національній мові, але навіть спілкуватися з закордонними партнерами національною мовою.

 У рамках реалізації проекту та запровадження порталу, створюється інституційна мережа, що діє згідно з розроблених пріоритетів, які активізують і поглиблюють співробітництво в екологічному, соціальному та економічному напрямках, згідно принципу сталого розвитку. Учасниками конференції підкреслено, що «CBC Парламент» буде використовуватися представниками органів влади і самоуправління та професійними установами для ефективного соціально-економічного розвитку прикордонних регіонів на основі он-лайн обговорення і спільного вирішення конкретних проблем, пов’язаних з основними заходами, інформаційним розповсюдженням, розумінням і зобов’язаннями між різними групами населення в прикордонних регіонах. На транскордонному порталі буде представлений передовий досвід ЄС та регіональні напрацювання у пріоритетних напрямках.

 Крім того, розроблений комунікаційний портал був представлений не тільки, як конкретний шлях для співробітництва прикордонних регіонів, а і як комунікаційний інструмент Карпатського Єврорегіону. Представники органів влади та учасники конференції, які територіально представляли регіони Карпатського Єврорегіону високо оцінили потужність нового порталу, що позитивно впливатиме на можливості співпраці національних секретаріатів. Були представлені напрацювання кожного із учасників транскордонної мережі у розробці нових проектів та ініціатив спрямованих для розширення комунікаційної співпраці на інші регіони Карпатського Єврорегіону на Україні, у Польщі, Угорщині та Румунії.

 Доступ до представленого порталу «СВС Парламент» може бути наданий будь-якому зареєстрованому користувачу, на кожний комп’ютер де є доступ до Інтернету. Не дивлячись на простоту користування, заплановане тривале тестування розробленої системи з метою її покращення, для чого планується організувати експертні зустрічі для учасників проекту та залучити для тестування близько 1000 осіб із прикордонних регіонів. За результатами спільної роботи будуть враховані всі зауваження та пропозиції, внесено зміни та розроблено коротку інструкцію для користувачів з описом функцій порталу.

 Цілі спільних заходів орієнтовані на різні групи населення України, Словаччини, Угорщини і Румунії та спрямовані на стимулювання економічного і соціального розвитку у вищезгаданих прикордонних регіонах, що сприятиме збалансованому розвитку всіх цільових регіонів. Портал «СВС Парламент», створений в рамках спільної роботи партнерів проекту, відкриває нові можливості для співпраці, інформаційного обміну та процесу прийняття рішень для мешканців, не тільки у великих містах, а і для тих, які живуть у віддалених селах, гірських адміністративних одиницях і малих містах по обидві сторони кордону.

 За результатами міжнародної конференції «СВС Парламент» було розроблено «Спільне комюніке», яке буде направлено на адресу Президента Карпатського Єврорегіону Оскару Шестаку.

Вадим Пилипенко, Андрій Шитв

http://iardi.org/main/svs-parlament-yak-efektyvnyj-instrument-karpatskoho-evrorehionu  

28 лютого 2012р.

 

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:49
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91610 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.