Всі Новини
           
 

НОВИНИ. У Берегові розклали намети угорські скаути (ВІДЕО)

НОВИНИ. У Берегові розклали намети угорські скаути (ВІДЕО)

У суботу, 17 березня, у центрі Берегова розклали свої намети представники Закарпатської угорської асоціації скаутів, аби познайомити з цим всесвітнім рухом широку аудиторію – як дітей, так і їхніх батьків. Асоціація була створена в 1992 році і нині нараховує в своїх лавах понад 300 членів. Осередки діють Ужгороді, Мукачеві, Берегові, Виноградові, Чопі, Мукачівському та Виноградівському районах.

Основна мета організації полягає в удосконаленні моральних, духовних та фізичних здібностей молоді Закарпаття. "У нас три основних принципи – віра в Бога, служіння Батьківщині та допомога друзям, – розповідає Іштван Бардош, голова Берегівського осередку (дружини) скаутів імені Стефана Бендаса.

 – В цьому основна відмінність від піонерів, де дітей виховували у дусі атеїзму. Для нас головне - це виховати з дитини відповідальну дорослу людину. У нашій організації близько ста школярів від 10 до 16 років. Ми багато часу проводимо разом, не лише граємо в активні ігри, вивчаємо пісні та танцюємо народні угорські танці, а й допомагаємо немічним, дітям-сиротам, всім, хто потребує нашої підтримки. Служити суспільству, приносити користь – теж один з наших постулатів".

 Зокрема, про свої добрі справи скаути розповіли мовою фотографій – на стендах. Вони допомагають також і збирати кошти для порятунку важкохворих дітей Закарпаття. Але вміють і відпочивати – щоліта вирушають у походи, найчастіше у гори, подалі від відомих всім туристичних стежок. Тому скаутів навчають ще й вмінню поводитися у дикій природі, розводити вогнище, готувати їжу, розкладати намет тощо. Всім цим премудростям навчали всіх охочих у Берегові. А також влаштували майстер-клас для наймолодших з розпису писанок, виробів з паперу та ниток, соломи. Безкоштовно малювали смішні портрети, а також вчили як вправлятися з угорським батогом.

Олександр Ворошилов, Голос Карпат

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 09:54
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87815 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.