Всі Новини
           

НОВИНИ. Угорщина видає свої паспорти українцям через дірки у законах

НОВИНИ. Угорщина видає свої паспорти українцям через дірки у законах

Угорщина видає свої паспорти громадянам України, незважаючи на заборону про подвійне громадянство, користуючись недосконалістю українського законодавства. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний посол Угорської Республіки в Україні Міхаль БАЄР в інтерв'ю тижневику Weekly.ua.

Дипломат відзначив, що в 2010 році в Угорщині були прийняті поправки до закону про громадянство, згідно з якими угорці усього світу мають право подати заявку на отримання угорського громадянства за спрощеними умовами. «Від громадян України ми теж одержуємо такі заяви. Статистики немає, оскільки це захист персональних даних, і уряд не має права їх оприлюднювати. Але серед українців це процес не має масового характеру», - запевнив М.Баєр.

 Посол вважає, що еміграція з України – це в першу чергу внутрішня проблема самої держави: «Не тільки угорці Закарпаття виїжджають з України, а й представники інших регіонів. Отже, це проблема не тільки українсько-угорських відносин. Причини різні – пошук роботи, навчання. Завжди була незначна міграція закарпатців після 1990 року. Багато хто після навчання залишається в Угорщині працювати. Але наша політика завжди була спрямована на те, щоб етнічні угорці не залишали свій край, а зберігали там ідентичність, мову і культуру». 

 УНІАН

22 березня 2012р

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:10
Коментарі (1)

25/03/15 19:27
Eugene
Tiens, crsquo;est vrai ça, on nrsquo;en entend plus parler du podologue de Mairie de banlieue : (sur lrsquo;air de il était une bergère)Il était un prsquo;tit maire,Et Tron, et Tron,Petit patapon,Il était un prsquo;tit maire,Qui aimait les petons.On le disait perversEt Tron, et Tron,Petit patapon,On le disait perversIl était juste un peu con!Au lieu drsquo;rester pépère,Et Tron, et Tron,Petit patapon,Au lieu drsquo;rester pépère,Il a fait du ba***n.*********************l**l***o*********jf.

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87719 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.