Всі Новини
           

НОВИНИ. Угорське консульство в Ужгороді запроваджує систему онлайн-запису

НОВИНИ. Угорське консульство в Ужгороді запроваджує систему онлайн-запису

Сьогодні Генеральне консульство Угорської Республіки в Ужгороді презентувало журналістам нову систему онлайн-запису, завдяки якій записатися на подачу документів до консульства можна на максимально зручний для заявника час. Як розповів консул Ендре Саліпскі, така система вже близько двох років діє в Генеральному консульстві Угорської Республіки в Берегові і добре себе зарекомендувала. Нині половина заяв там подається саме електронним способом, що дозволило чітко спланувати роботу працівників дипломатичної установи і побороти черги перед консульством.

В Ужгороді, сподіваються дипломати, теж вдасться зробити процес подачі заяв та видачі віз максимально зручним як для працівників консульства, так і для його «клієнтів». Консул Юдіт Барбара Горват, представляючи модель двомовного онлайн-запису, розповіла, що з початку лютого 2012 року кожен користувач Інтернету може зайти на адресу www.uzhgorod.embassytools.com або перейти на сторінку онлайн-запису з офіційної сторінки Генерального консульства Угорської Республіки в Ужгороді.

Процес запису максимально спрощений. Для цього треба ознайомитися з правилами подачі документів, обрати на головній сторінці тип візи, яку ви хочете отримати, місяць, на який ви хочете записатися, дату та час, коли ви бажаєте прийти до консульства, та свої дані. Натиснувши блок «Надіслати» ви автоматично надсилаєте свою заяву. У консульстві її активують та надішлють на електронну пошту заявника підтвердження, яке той мусить роздрукувати і принести в обраний час із собою у консульство в якості підтвердження свого запису.

Як пояснила консул Юдіт Барбара Горват, це зовсім не означає, що попередній запис не можна, як це було раніше, зробити за звичайним стаціонарним телефоном — просто консульство прагне якомога чіткіше розпланувати свою роботу та зробити процес запису та видачі віз більш зручним для заявників. Записатися на подачу документів та отримати консультацію з будь-якого приводу можна і безпосередньо в консульстві — віднедавна там працює спеціальне інформаційне вікно, в якому в робочі дні з 9.30 до 14.00 за київським часом консультує адміністратор консульства Емеше Балог. 

Тетяна Літераті для uzhgorod.in

15 лютого 2012

 

 

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:30
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87817 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.