Всі Новини
           

НОВИНИ. В Чехії протестують проти радянської символіки

НОВИНИ. В Чехії протестують проти радянської символіки

В чеському місті Семіли місцеві жителі протестували проти мозаїки на стіні будинку, що належала місту. Там зображена п'ятикутна червона зірка, серп і молот, і напис: «Хто не знає свого минулого, засуджений повторювати його», передає Радіо Прага.

В знак протесту місцеві жителі вийшли на площу міста з величезним плакатом, що зображує свастику. Двоє протестувальників були затримані поліцією, разом з ними затримали й спеціально замовленого для заходу фотографа.

 Мозайка на будинку з'явилась при соціалізмі, в сімдесятих роках минулого століття, після 1989 року її деякий час закривав рекламний білл-борд. Фірма, яка замовила рекламу, обнакротілась і прибрала білл-борд.

 Місто вирішило зробити з мозайки пам'ятник. Громадяни зверталися в чеську поліцію, що символи пропогандируется утиск свободи думки, але поліція їм відмовила. Як заявив прес-секретар семільской поліції Петро Кмінек, «Серп і молот символізують союз робітників і селян у боротьбі проти капіталізму, а це було дуже популярною мильсю весь двадцяте століття». До того ж , у Чеській Республіці немає списку заборонених символів.

 Нагадаємо, 2009 року рада ОБСЄ прирівняла сталінський режим з нацистським. А радянська символіка заборонена в Латвії, Литві, Грузії, Естонії, Польщі. 

 Радіо Прага

25 лютого 2012р

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:43
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87657 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.