Всі Новини
           

НОВИНИ. Закарпаття і Пряшівщина погодили дату проведення Дня добросусідства

НОВИНИ. Закарпаття і Пряшівщина погодили дату проведення Дня добросусідства

20 березня 2012 року в Пряшеві відбулось спільне засідання делегацій Закарпатської обласної державної адміністрації та Пряшівського самоврядного краю про функціонування діючих пропускних пунктів на українсько-словацькому кордоні, використання існуючих можливостей транскордонної співпраці у сфері туризму, освіти і культури та організацію проведення Дня добросусідства.

 Голова Закарпатської обласної ради, голова комісії з питань транскордонної співпраці  Михайло Кічковський сказав, що контрольно-пропускні пункти мали б в більшій мірі сприяти розвитку транскордонних взаємозв’язків в українсько-словацькій прикордонній смузі.

 Заступник голови Пряшівського самоврядного краю Ян Раґан заявив, що Пряшівський самоврядний край над планом будування контрольно-пропускного пункту Улич - Забродь  працює вже кілька років і  свій інтерес до цього проекту декларував на регіональному і міждержавному рівні. «На жаль, – сказав він, –  ми не знайшли порозуміння у двосторонній  словацько-українській комісії, оскільки не було підтримки у  словацької сторони з боку центральних органів влади. Побачимо, що принесе майбутнє. Проте над своїм наміром будемо працювати і далі».

 Начальник  обласного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв'язків та туризму Закарпатської обласної держадміністрації Ернест  Нусер констатував, що питання пропускних пунктів не можна вирішити без згоди та ініціативи органів державної влади.

 «Два роки готуємо реконструкцію пункту пропуску Малий Березний – Убля,  вже  готова проектна документація. Так само працюємо і над дальшим спільним проектом – пропускним пунктом Улич – Забродь, про що ми інформували і двосторонню комісію», – сказав він. Разом з тим, додав, що готується також Карпатська туристична стежка, яка б мала вести по гребені Карпат від словацького кордону до Румунії.

 Ян Раґан нагадав, що відносини між сусідніми регіонами виразною мірою проявляються також у взаємній співпраці міст і сіл. Тому делегації займались і дальшими проектами, кошти для яких можна було б придбати в рамках програми транскордонного співробітництва сусідніх регіонів. Йдеться в основному про туризм, культуру і спорт.

 «Не так давно було ухвалено спільний українсько-словацький проект щодо відкриття Центру української культури в Пряшеві і готується подібний Центр словацької культури в Ужгороді», – сказав Ернест Нусер. Додав, що згадані центри культури  фінансуються з єврофондів в рамках проекту ENPI.

 Представники делегацій домовились, що  День добросусідства відбудеться 12 травня  2012 року. 

Прес-служба ОДА

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 10:00
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87657 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.