Всі Новини
           

Робота №11.Олег Тягнибок: “Свобода” не співпрацюватиме з угорським “Jobbik”-ом, який зазіхає на територію Закарпаття

Робота №11.Олег Тягнибок: “Свобода” не співпрацюватиме з угорським “Jobbik”-ом, який зазіхає на територію Закарпаття

Про це він заявив під час зустрічі із журналістами у прес-центрі “Закарпаття”. Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок перебуває на Закарпатті з метою участі у заходах, присвячених 73 річниці подій Карпатської України.

 Щоправда, Олег Тягнибок не відмовлявся від нагоди підняти політичний імідж своєї партії. “В першу чергу, мета поїздки на Закарпаття —  участь у заходах, однак, оскільки це рік парламентських виборів, то вирішили використати цей час і на політичні потреби», — зазначив він. За словами лідера “Свободи”, для нього важливо оцінити, наскільки готова Закарпатська обласна організація до участі у цих виборах, котрі «будуть непростими, оскільки і внутрішня і зовнішня ситуація в нашій державі буде залежати від їх результатів”. “Це є фактично переломні вибори, чи не найважливіші за часів незалежної України, оскільки тут буде чітко вказано: або ми йдемо в напрямку цивілізованої європейської демократичної країни, де пануватиме насціональна і соціальна справедливість, або нас затягнуть у євразійський простір, де ми потрапимо під вплив Москви. Особливо, враховуючи результат президентських виборів, відповідно, розуміємо, що політика Москви зміниться в напрямку більш жорсткішого втягування України в оновлювану совєтську імперію, яку хоче будувати Кремль”, — наголосив він.

 Олег Тягнибок зазначив, що уже зараз партія проводить активну підготовку до виборів. Щодо процедури обрання за системою “50 на 50” (тобто мажоритарно-пропорційною) запевнив, що “це є надзвичайно паскудний, препаскудний закон. Він є дуже вигідний для теперішньої влади — Партії регіонів. Для того, щоб контролювати парламент і здобути більшість. Їм цього разу потрібна не просто більшість, а конституційна більшість, оскільки вже навіть не приховують представники партії влади, що найважливіше для них зараз – поміняти Конституцію України в частині виборів Президента, не всенародно, а в парламенті.”

 Одним з небезпечних моментів жовтневих виборів головний свободівець країни вважає фальсифікації, які, на його думку, будуть масовими. “Боротьба буде надзвичайно жорсткою. Тим більше, мабуть ніхто не сумнівається, що будуть просто шалені фальсифікації. Використовуватимуться всі методі, які і раніше використовувалися, і, очевидно, будуть новітні технології. То, що фальсифікації будуть – поза сумнівом. Тим більше, що останні вибори в місцеві органи влади (не в жовтні, а довибори) це підтверджують”, — сказав Олег Ярославович.

 Уже зараз, за твердженням Олега Тягнибока, відчувається тиск на симпатиків і членів партії, котрих “трясуть”, “насилають перевірки”, “роблять абсурдні речі”. “Люди закривають бізнес, бо кажуть, що при таких політичних репресіях, при такій поведінці теперішньої влади просто неможливо щось робити для своєї родини, платити податки для держави. Почалися не просто політичні репресії щодо лідерів опозиції на центральному рівні, а почалися репесії перекидуватися безпосередньо на місця. Це є відчуття того, що у повітрі запахло виборами, що влада не буде гребувати ніякими методами, аби досягти своєї мети – отримати конституційну більшість в парламенті. Ті події, які зараз відбуваються, показують, що нас може очікувати найближчим часом. Політичні репресії проти опозиційних сил почалися масово, зокрема, проти ВО “Свобода”. Звісно, ми будемо боротися. Зокрема, ми пам’ятаємо кучмівські часи, як були подібні речі. Але та влада, яка переступає норми моралі, принципи права, нехтує будь-якими правилами заради досягнення своєї мети, яка живе за принципами “якщо не ми їх, то вони нас”, така влада просто не має майбутнього. І я переконаний, що опозиційним силам, незважаючи ні на що, вдасться перемогти на парламентських виборах”, — запевнив Олег Тягнибок.

 Щодо того, чи є у “Свободи” план дій на випадок масових фальсифікацій, голова партії зазначив: “Ми входимо в комітет опору диктатурі. В КОДі, на цей момент, є 10 політичних партій, але в рамках комітету створено кілька робочих груп, одна з яких опрацьовує наші методи боротьбя з фальсифікацій на виборах. Ми обговорюємо і намагаємося скоординувати дії наших спостерігачів, їх навчання до виборів, в день виборів... їхні дії, а також членів дільничних та окружних комісій, які будуть скоординовані, і вони отримають багаж знань. Це при тому, що ми ще не знаємо, який буде закон діяти. У Києві говорять різне”.

 На питання “Які завдання ставить перед собою “Свобода” на Закарпатті? Якими методами хотіла б досягти своїх цілей і чи буде при цьому врахована регіональна специфіка?”, Олег Ярославович відповів наступним чином: “Закарпатська область у виборчому та електоральному плані ж непростою. Свобода не буде використовувати в окремих областях якихось спеціальних заходів щодо переконання наших симпатиків чи потенційних  виборців щоб отримати додаткові голоси. Особливість наша в тому, що ми є партією світоглядовою. У нас є програма захисту українців і ми не є тією партією, яка дозволяє собі в одній частині України говорити те, що хочуть почути виборці тієї частини, а в іншій – що хочуть почути виборці іншої. Ми розуміємо, що  рано чи пізно доведеться розплачуватися голосуванням в парламенті, а тоді ти вже не догодиш трохи жителям Луганська, трохи Ужгорода, Луцька, Симферополя. Має бути чітка лінія і чітка позиція. В плані ідеологічному, звісно, ми змінювати нічого не будемо, але зрозуміло, що будь-яка обласна організація має свої особливості ведення агітаційної пропаганди. На Закарпатті ми будемо, очевидно, активно працювати в тій проукраїнській частині, хоча це не означає, що ми будемо оминати будь-яку територію. Ми розуміємо, що нам треба дійти до кожного українця максимально і спробувати зібрати ті голоси українського населення, і не просто загітувати, переконати їх, але й зберегти їх на виборах. Враховуючи специфіку Закарпаття, розуміємо, що це буде непросто, але, звісно, будемо боротися”.

 За словами лідера ВО “Свобода”, у партії вже думають, хто із свободівців-закарпатців висуватиме свою кандидатуру на виборах до парламенту, однак, остаточно це ще не визначено. Тому ні прізвищ, ні округів він не назвав. Більше того, розповів про існування реальної небезпеки усілякого роду тиску, який чинитиметься на кандидата.  “Ми не можемо називати прізвищ і округів, бо це ще не визначено. Пізніше, коли ми будемо знати, яка кількість округів на Закарпатті передана ВО “Свобода”, тоді і будемо визначатися із конкретними прізвищами. Я взагалі, чесно кажучи, не є прихильником вже зараз озвучувати прізвища кандидатів. Для мене є розуміння таке, що найкраще давати месидж виборцям, що буде єдиний кандидат від опозиції. Чому? Тому що, уявіть собі, сьогодні я прийшов і сказав: Іваненко Іван Іванович буде від “Свободи” чи від КОДу йти на вибори по Ужгороду, а той – по Мукачеву, а той — по Рахову. Ви розумієте, завтра в нього буде сидіти, податкова, післязавтра — СБУ, прокуратура, будуть проводити профілактичні бесіди. І щоб так не сталося, що до жовтня ці кандидати вже будуть так опрацьовані, і їхні діти, що потім навіть провівши їх, ми будемо мати, бо це дуже важливо, фактично “тушок” в парламенті. А для нас це питання — принципове. “Свобода” сьогодні в місцевих органах влади має 2,5 тисячі депутатів, і, я хочу сказати, що в нас нема жодної “тушки”. В нас нема жодного зрадника, хто б пішов працювати з Партією регіонів”, — наголосив Олег Тягнибок.

 Коментуючи питання, чи можлива співпраця з ЄЦ хоча б на території Закарпаття, Олег Тягнибок відповів: “Судячи з позиціонування Єдиного Центру, навряд чи у нас вийдуть якісь елементи співпраці. Тим більше, наскільки я поінформований, навпаки, ми чули, що тут з ПР домовляються про поділ округів...  Звісно, вплив Балоги є відомий тут, на Закарпатті, цього ніхто не заперечує, але зараз ми бачимо, що цей вплив іде в руслі теперішньої влади”.

 Що ж до того, які зараз відносини між “Свободою” та угорською партією “Jobbik”, з якою свого часу були зроблені спроби певної співпраці, Олег Тягнибок зазначив, що наразі “стосунки зараз не те, що холодні, а ніякі”, незважаючи навіть на те, що обидві партії входять до складу “Асоціації правих національних рухів Європи”. Справа в тому, як пояснив Олег Ярославович, є кілька моментів, які, на даний момент, унеможливлюють стосунки. Зокрема, це — зазіхання на територію Закарпаття, підтримка подвійного громадянства, ведення тут агресивної антиукраїнської політики. 

Прес-центр "Закарпаття», Закарпаття онлайн.Спецпроекти

16 березня 2012р.

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/12 09:34
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87654 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.