Всі Новини
           

Тур№2. Робота №6. Правда очі коле, або відповідь Мирослава Сополиґи на інсинуації «InfoРусина»

Тур№2. Робота №6. Правда очі коле, або відповідь Мирослава Сополиґи на інсинуації «InfoРусина»

За діяльністю сайту Закарпаття онлайн пильно стежать у сусідній Словаччині. Проукраїнська позиція ресурсу, послідовна позиція на захист інтересів нашої громади по той бік українсько-словацького кордону викликають неабияке незадоволення у багатьох тамтешніх українофобів. Добра половина антиукраїнських коментарів на нашому ресурсі мають закордонне, зокрема словацьке, походження. Аналогічно неадекватну реакцію викликають і презентації представників української громади Словаччини в прес-центрі "Закарпаття".

 Так, відносно недавно в спецпроекті "Закарпаття онлайн" "Українці Словаччини" ми публікували відповідь на персональні нападки на частого гостя нашого прес-центру академіка Миколу Мушинку, а ось тепер пропонуємо увазі читачів не опубліковану в Словаччині за аналогічним сценарієм відповідь на друковані випади на багаторічного директора Музею української культури у Свиднику – найстаршого музею етнічних меншин у Словаччині – Мирослава Сополиґу. Буквальним приводом до тих інсинуацій стала презентація в прес-центрі "Закарпаття" унікального видання «Українці Словаччини: матеріальні вияви народної культури та мистецтва». 

ПРАВДА ОЧІ КОЛЕ

 Згідно з діючим законом про пресу в Словаччині, подібно, як і в інших демократичних країнах, кожен має право на відповідь, або на виправлення неправдивих тверджень стосовно його особи в періодичній пресі та інших засобах масової інформації. Наперекір тому існують журналісти, які всілякими викрутасами та нечесними способами намагаються обійти цей закон, а коли їм не вистачає аргументів, то просто «сховаються в кущі» й вичікують... Так сталося й у випадку моєї спроби реагувати на образливі вигадки та безпідставні напади на мене в двотижневику «InfoРусин», č. 5-6/ročník ІХ. / marec 2012. На мою відповідь – реакцію від 20-го березня я отримав слідуючого листа:

Важеный пан Сополиґа,

потверджую приєм статя -реакція на статя В. Хому, котрый вы мне одправив в україньскым языку, котрый  я в Інфо Русині неможу опубликовати з причины, же Інфо Русин є русиньско-словеньскый двойтыжденик і реґістарція Інфо Русина мне недосволює публиковаты статя в іншым языку як є зареґістроване періодікум. З боку Тлачового закона, вы в праві браниты ся одповидьов на статя котре дотыкать ся вашой особі, но не в языку в якым вы мне статя одправив.

При вшыткой почливости ку вам,  іщі раз звыразнюю, же статя в такій подобі в якій  вы мне його одправив неможу опибликоваты, прото пропоную ваше статя переложыти до словеньского або русиньского языка і наслідні мне його в такый подобі одправити 

Наша редакція недіспонує персоналні с людмі такыма котры овладають україньскый язык.

Дякую за похопліня.

S pozdravom

 Mgr. Silvia Lysinova,

  šéfredaktorka Info Rusína,

 sekretariát Rusínskej obrody na Slovensku, Prešov

Расскажите об этом своим друзьям
29/06/12 15:41
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87829 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.