Всі Новини
           

Цирк в Ужгородському коледжі культури і мистецтва продовжується

Цирк в Ужгородському коледжі культури і мистецтва продовжується

Керівниця хоче залишитися в кріслі на новий термін

Про Ужгородський коледж культури і мистецтва наше видання писало вже неодноразово. Одразу хочеться сказати: ми не переслідуємо якусь особисту мету. Наше завдання – боротися зі свавіллям і беззаконням, яке скоюють чиновники, вважаючи себе такими собі царьками. І хоча про згаданий навчальний заклад вийшла не одна публікація, однак від компетентних органів, як кажуть, ні пари з вуст. І постає закономірне запитання: серед високопосадовців працюють некомпетентні фахівці або ж просто чимось підмастили, щоб ніхто нічого не перевіряв. Зрештою, кожна версія має право на існування.

Але, як мовиться, повернемося до наших баранів. Себто, до згаданого коледжу.

Зробимо невелику хронологію конфліктів, які вже кори переслідують цей заклад. Свого часу група викладачів висловила незадоволення роботою директора коледжу Наталії Шетелі. Та керівниця не знайшла кращого способу, ніж розправлятися з неугодними викладачами. Кого не вдалося «з’ їсти » так це Галину Біланич, яка вирішила не здаватися. Викладачка, зокрема, виграла два суди, рішенням яких її відновили на роботі й на посаді заступника директора.  Цікаво те, що ці рішення п. Шетеля ігнорувала, що підпадає вже під кримінал. Чому на це не відреагувала прокуратура – залишається загадкою. Хоча… давайте розгадаємо цю загадку.

Як ми вже згадували в минулих публікаціях,  керівниця коледжу надала притулок у студентському гуртожитку не кому-небудь, а цілому заступнику губернатора п. Петіку, який платить за проживання символічну плату. Хоча, директор коледжу постаралася на славу: цілий блок з меблями, окремим входом. Для чого знімати квартиру, коли тут можна пожити й на шару. Окремі люди подейкують, що між заступником голови ОДА і директором коледжу склалися досить теплі стосунки. Здавалося б, до чого тут ці стосунки?

Як стало відомо, на часі вибори нового керівника коледжу культури і мистецтва. І тут п. Наталія вирішила знову подавати свою кандидатуру. Вона зібрала збори трудового колективу. Щоправда, в оголошенні не було порядку денного. На зборах під час першого разу за кандидатуру п. Шетелі проголосували близько 20 чоловік. Це при тому, що колектив нараховує більше сотні. Тобто, як розуміє вже читач, такої кількості голосів явно недостатньо. Відтак «придворні» п. Наталії ще двічі змушували голосувати педагогічний колектив за кандидатуру, поки не набрали необхідну кількість голосів. Мабуть, сегінята, добре надивилися сесію Верховної Ради України, де спікер Парубій також по кілька разів змушує голосувати депутатів для прийняття необхідного закону. Словом, спікер навіть не здогадується, який він приклад подав чиновникам нижньої ланки. З компетентних джерел стало відомо, що у подальшому до лобіювання кандидатури п. Шетелі на посаду директора включився вже п. Петік. Ну потрібно ж чоловікові відпрацьовувати проживання в гуртожитку. А може не тільки проживання…

Ще один невеликий нюанс. Улітку цього року в коледж зі столиці приїхала перевірка з державної інспекції вищих державних закладів, яка виявила недоліки і порушення в організації в організації освітнього процесу, навчально-методичному забезпеченні та роботі зі зверненнями громадян. Невже цей момент не врахують при призначенні на посаду п. Шетелі?

Цікаво, скільки ще відповідним органам потрібно публікацій, щоби вони нарешті, навели порядок у коледжі. Чи, може, цей безлад когось влаштовує?...

P.S . Не реагування правоохоронних органів та відомств котрі опікуються та відповідають за даний заклад,  ми змушені звернутись з проханням до вищих ешелонів влади з проханням перевірити та відреагувати на дану ситуацію. А також вжити усіх необхідних заходів, щоби нарешті припинити це беззаконня

Антикорупційне бюро

Расскажите об этом своим друзьям
05/10/17 09:15 | Категорія:Кримінал
Коментарі (1)

09/10/17 20:05
Федя
я по реанімаціям, а ти,Наталко, з Петіками по гуртожиткам сновигаєш!!! Федя.

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
6238 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.