Всі Новини
           

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль: «Теперішня стихія має руйнівні наслідки тільки через те, що гроші по протипаводковій програмі банально розкрадалися однією закарпатською сімейкою»

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль: «Теперішня стихія має руйнівні наслідки тільки через те, що гроші по протипаводковій програмі банально розкрадалися однією закарпатською сімейкою»

Протипаводкова програма «Тиса» не фінансується вже третій рік, і це одна з причин підтоплень та руйнівних наслідків теперішнього паводку, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.

 – Після мого призначення на Закарпаття виявилося, що за 2012 – 2014 роки по програмі «Тиса» залишилося 15 мільйонів гривень боргів. Я особисто неодноразово їздив у Кабмін і вибивав фінансування, завдяки чому уряд на сьогодні погасив заборгованість на 12,5 мільйонів. Решта боргу, сподіваюся, буде погашена ще до кінця цього року. Зроблю все можливе, щоб із наступного року відновити повноцінне фінансування протипаводкової програми й мінімізувати руйнівні наслідки стихії.
Роботи будуть виконуватися в повну силу, без відкатів і крадіжок бюджетних грошей, як це звикли робити деякі закарпатські політичні бізнесмени. І коли сьогодні хтось там із Завидова закидує через свої ЗМІ, що обласна влада нічого не робить із протипаводкового захисту, то в мене виникає просте питання – а де був він ці три роки? І що особисто зробив для того, щоб відновити фінансування? Слізні звернення його кишенькового губернатора з проханнями хоча би погасити борги по «Тисі» Києвом ігнорувалися. Не сприймали цього «авторитета» в Києві, і зараз не сприймають. Так само, як не сприймають його «няня» із Завидова. Усе, що йому залишилося, це плакатися у Фейсбуці, як усе стало погано. А ще принизливо просити творчу й наукову інтелігенцію Закарпаття підписувати всякі звернення до Президента, щоб забрав «клятого» Москаля і знову віддав область під управління кумів, братів, сватів, синів, вуйців…
Я виїхав в постраждалі від стихії райони і ще сьогодні покажу, як під натиском відносно невеликого паводку позмивало дамби, побудовані міністром МНС часів Януковича. Бо державні гроші банально розкрадалися, усе, що залишили мені по програмі «Тиса» «вуйці» завидівського «няня» – це борги.

Расскажите об этом своим друзьям
22/11/15 10:10 | Категорія:Кримінал
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
92572 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.