Всі Новини
           
 

Хто поставив на належне місце спотсмена-невдаху та псевдо-активіста брехуна Євгена Молнара ?

Хто поставив на належне місце спотсмена-невдаху та псевдо-активіста брехуна Євгена Молнара ?

У місті Ужгороді останнім часом ходять значні інтриги та плітки, які крутяться навколо однієї і тієї ж одіозної персони - Євгена Молнара.

Цей молодик вирізняється від своїх однолітків винятковою рисою характеру – він вміє видумовувати небилиці в які згодом починає сам вірити. Більш того, видумані ним же історії у вигляді пліток розлітаються зі швидкістю світла. Таким чином, Є.Молнар намагається собі створити імідж крутого хлопчини, який нібито «рішає» будь-які питання у місті та може всіх «загнати в стойло». Постійні погрози в сторону депутатів міськради та бізнесменів м. Ужгорода вчиняються «нашим героєм» через ЗМІ та вигукуються у натовпі зівак. Євген Молнар «паралелить» себе, як неймовірний спортсмен, керівник спортивної організації «Ужгородська федерація єдиноборств» та активіст – борець за права людей.

Слід вказати, що вказаний персонаж немає жодного спортивного досягнення в спорті, вказану спортивну організацію використовує винятково у цілях політичного піару та випрошування грошей нібито на спорт, які в результаті опиняються у його ж кишенях. Наш «клоун» ремонтує пружини на дверях під’їздів, їздить для фото сесій на віддалені околиці зони АТО та піднімає питання, щодо доцільності призначень Президентом України Порошенком П.О. губернатора Закарпаття Москаля Г.Г. – це на його думку, саме ті питання, якими повинна займатися спортивна організація.

«Наш герой» є регулярним відвідувачем нічних та розважальних закладів міста Ужгорода. Мета таких відвідувань винятково спрямована не на проведення цивілізованого дозвілля, а на підшукування молодих людей, яких б’ють натовпом. Таким чином Молнар Є. зі своїми «гієнами» намагається самоствердитися та залякати молодь міста.

Так, 30-го вересня поточного року біля нічного клубу «Контрабас» Молнар Євген намагався чіплятися до відвідувачів даного закладу для провокації бійки. Як стверджують очевидці, на такі дії йому було зроблено зауваження депутатом Ужгородської міської ради. Однак, це вкрай роздратувало нахабу і він намагався вдарити опонента в обличчя, але йому це не вдалося. Натомість, отримав сам по обличчю від відвідувачів закладу, яким вже давно набридла така нахабна поведінка Молнара Є. Після отримання по пиці, псевдогерой налякавшись розпочав ловитися за зброю з якою прийшов на вказану дискотеку. Однак до пальби не дійшло, а дебошир розпочав видзвонювати підмогу та погрожувати депутату міськради розправою над ним та членами його родини.

Як наслідок, в ніч з 6-го на 7-ме жовтня біля багатоповерхівки по вул. Легоцького було облито зеленкою автомобіль родича депутата, який поставив на місце дебошира Молнара Є. 30.09.2017 року.

Таким чином, чітко видно боязливу та підлу поведінку «псевдо борця за справедливість»!       


Правда Закарпаття 

Расскажите об этом своим друзьям
18/10/17 07:14 | Категорія:Кримінал
Коментарі (2)

20/10/17 17:10
Убійца далба*обів
Ех недовго землю топтати лишилося


19/10/17 02:51
111
Даааа....маячня ще та
Це напевно відповідь Грегора В. на статтю яка була на нього

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61229 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.