Всі Новини
           

Як тячівські «мажори» смертельні ДТП «рішають»

Як тячівські «мажори» смертельні ДТП «рішають»

Наше видання продовжує журналістське розслідування смертельного ДТП, яке сталося 9 липня цього року в с.Бедевля, Тячівського району,

в котрій як і в останніх гучних ДТП (Син Шуфрича на елітному авто збив людину у Києві), а також (Автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка) фігурують молоді люди з «великим гаманцем», яких в народі називають «мажори».

Нині ж у центрі уваги тячівський пан Микулянич Михайло Михайлович, котрий скоїв смертельне ДТП, втік з місця події і гуляє на волі, й надалі користуючись автомобілем.

І чомусь ні в кого не виникає запитання, чому Закон тут не діє. Гроші взяли верх над судочинством, що чітко підтвердив адвокат вбивці, показавши всі розписки родичів загиблого, де вони зазначають що претензій не мають, отже "суддя менеджер" Закон обходить, про, що він зізнався у коментарі журналістам де розповідав, що якщо родичі претензій не матимуть він винесе вирок умовного терміну для вбивці.

Маючи вже певні судові Ухвали, а саме Справу № 307/1724/17  Провадження № 1-кс/307/343/17 та УХВАЛУ Слідчого судді Тячівського районного суду Закарпатської області Чопик В.В. від 11 липня 2017року  можна говорити про те, що Тячівський суд - це менеджер кримінальних справ, який  виносить неправомірні ухвали  про застосування запобіжного заходу в смертельних ДТП, на що Апеляційний Суд Закарпаття за позовом Прокуратури скасовує ухвалу Чопика В.В., збільшивши при цьому розмір застави до 300 прожиткових мінімумів (більше півмільйона гривень).

При вивченні справи в АП Закарпаття,  виникає багато питань до суду першої інстанції (Чопик В.В.), які спробуємо запитати як у Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, так і у Вищої ради правосуддя (офіційним запитом, скаргою та іншими законними шляхами). Отож, питання які назріли по справі:

·  Перше: який запобіжний захід можна виносити, якщо скоєно СМЕРТЕЛЬНЕ ДТП, а інші дві людини у реанімації? (Стаття 286 КК України передбачає позбавлення волі строком від 3-ох до 8-ми років)

·  Друге: чому досі Микулянич Михайло Михайлович їздить за кермом? (а позбавлення прав передбачає Стаття 286 п.2  КК України )

·  Третє: чому винуватець смертельного ДТП втік з місця злочину? А суд цього не врахував, хоч у матеріалах справи це було надано! (ч.1 ст. 135 КК України, карається позбавленням волі строком до трьох років)  

У свою чергу Тячівська прокуратура подала апеляційну скаргу щодо судової ухвали з вимогою призначити підозрюваному арешт. Суд на вимогу прокурора перенесли на 18-серпня на 10-ту годину, але ж дивним чином на засідання по справі в Апеляційний суд прокурор так і не з’явився, а сторону представляв прокурор, який нам зізнався, що «ще не вкурив в цю справу», хоча засідання переносилось два рази за проханням того ж прокурора А.Петейчука.

Совпаденіє??? Не думаву!!!

Дзя загального розвитку вирішили ознайомитися із декларацією слуги Феміди пана В.В.Чопика.

З автопарку в п. Василя є 3 іномарки та 6 вантажівок. Як ви розумієте, це не «Жигулі» чи «Камази», а всі авто досить високого класу. Крім цього, задекларовано  й чимало грошей: «всього» трохи більше мільйона. Про щось інше не будемо. І тут виникає закономірне питання до НАЗК: як вони вивчають подібні декларації й чому немає реакції? 

Антикорупційне агентство 


Расскажите об этом своим друзьям
29/08/17 12:51 | Категорія:Кримінал
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
16448 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.