Всі Новини
           

Керівника одного з банків Києва оголосили в розшук за махінації

Керівника одного з банків Києва оголосили в розшук за махінації

Співробітники СБУ спільно з міліцією викрили фінансові махінації на суму понад 70 мільйонів гривень в одному з банків у Києві.

Про це повідомили у прес-службі СБУ, новину передає «Преса України».

Згідно з повідомленням, протягом кількох місяців керівник банку, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснював махінації з цінними паперами банку, чим завдав йому збитків на суму понад 70 млн. грн.

«Так, на період введеної Національним банком України в цій фінансовій установі тимчасової адміністрації зловмисник продав облігації внутрішньодержавної позики, які належали банку, за вартістю, заниженою у декілька десятків разів», - розповіли у відомстві.

У СБУ зазначили, що правоохоронці зібрали достатню кількість доказів, які необхідні щоб притягнути зловмисника до кримінальної відповідальності.

Зважаючи на те, що керівник установи переховується від органів досудового розслідування, йому заочно пред’явлено повідомлення про вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України та оголошено у загальнодержавний розшук.

Раніше повідомлялось, що співробітники Служби безпеки України в Запоріжжі викрили та припинили механізм фінансового забезпечення терористичних груп «ДНР» на території регіону.

Расскажите об этом своим друзьям
11/08/15 11:07 | Категорія:Кримінал
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87867 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.