Всі Новини
           

Нелюд з Закарпатської облради застрелив собаку лісника

Нелюд з Закарпатської облради застрелив собаку лісника

Депутат Закарпатської обласної ради від партії “Відродження” застрелив собаку, яка належала місцевому ліснику Йосипу Логіну. Про це в мережі Фейсбук повідомляє Ilya Panko (стилістика і орфографія автора).

13.12.15 р. В Анталовцях Логін Йосип, який пропрацював лісником 32 роки, чергувавши в лісі та дивлячись за порядком зі своїм другом-собакою (лайка), якого звали Алтай.

В той час, у цьому лісі охотився депутат обласної ради Помпель Мирон Йосипович, екс-регіонал із партії “Відродження” та його гості.
Лісник підійшовши до компанії яка в цей момент розпивала спиртні напої, він побачив убиту в голову собаку і запитав їх, що запогенець це зробив?!
Мирон Йосипович встав та підійшов до лісника сказавши йому що це зробив я, а далі взявши його за груди вдарив об дерево та погрожуючи змусив його піти,
Бідолашний лісник Йосип пішов несучи свого друга-собаку на руках….
Це ганебний вчинок Помпеля М. Й. не перший, він постійно стріляв собак та худобу односельчан і наводив на них страх.

Люди, Ви бачите яке твореця беззаконня, за що було вбито безневинну собаку?

Що би ви зробили на місці цього лісника?

Подивіться йому в очі, і задумайтеся як можна було таке допустити зі сторини Помпеля М. та його гостів які дозволили цьому статись. На що він заслуговує? Яка ваша думка?

Йому в коментарі жорстко відповів Иван Панько:

Я добре знаю Йосипа та його собаку..Йосип порядніша людина його родина проживає за кордоном а ві з постійно з собакою на роботі в лісі …я думаю Йосип не раз завадив Помпелю вирізати дуб із своєї ділянки… Слабак ти Мироне… не нарвався ще нанормального хлопа … повезло тобі, що це не моя собака…тобі не природньо знати що длякогось собака може бути блиським товаришом даже членом родини… Будеш наказаний…

Clipnews.info

Расскажите об этом своим друзьям
14/12/15 21:53 | Категорія:Кримінал
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
82403 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.