Всі Новини
           

Правий сектор на Драгобраті під дулом пістолета змушували таджика співати гімн України... озброєні вони були пістолетами, рушницями та ножами

Правий сектор на Драгобраті під дулом пістолета змушували таджика співати гімн України... озброєні вони були пістолетами, рушницями та ножами

Достеменно стало відомо, що влаштували стрілянину бійці Правого Сектору, котрі кілька тижнів тому організовано заїхали на територію Закарпаття.

Закарпатські видання, нагадаємо, уже писали про це. Тоді  повідомляли про кілька сотень озброєних до зубів екстремістів, які організовано проникли на територію області і розпочали готуватися до диверсійної діяльності.

Схоже, сьогодні ми побачили перші результати цієї підготовки. Однак чимало питань викликає місце та обставини події. Так, відомо, що правосекторівці застосували проти туристів вогнепальну зброю із бойовими набоями. В результаті, постраждало троє людей. Серед них наразі і постраждалі у важкому стані. Деталей перестрілки поки не повідомляється. Відомо тільки, що за туристів намагалися заступитись охоронці готелю.

Тому зараз виникає питання: яку ціль переслідують екстремісти з Правого Сектору, коли в розпал туристичного сезону розстрілюють туристів? Навряд чи подібна «політика» позитивно вплине на ситуацію в області та розвиток у Закарпатті туристичної сфери.

Расскажите об этом своим друзьям
11/01/16 08:37 | Категорія:Кримінал
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87866 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.