Всі Новини
           

СБУ фальсифікує справу про теракт проти закарпатського журналіста

СБУ фальсифікує справу про теракт проти закарпатського журналіста

Про це в мережі Фейсбук повідомляє головний редактор газети “Трибуна” Павло Федака.

УСБУ України в Закарпатській області відкрило щодо мене оперативно розшукову справу у зв’язку з підозрюю мене в організації терористичного акту за статтею 258 ч.1 Кримінального кодексу України. 

Мені інкримінується організація напередодні другого туру виборів підриву трьох автівок, які належали роздавачам кривавих гривень за кандидата на посаду Ужгородського міського голови, фінансиста тітушок в Маріїнському парку Богдана Андріїва. 

Куратором призначений сумнозвісний перший заступник начальника УСБУ Закарпатській області,полковник Володимир Гелетей. 

Прошу друзів бути обережними. адже фальсифікуватимуться докази причетності за участі певного кола з мого оточення. Здійснюється прослуховування моїх та рідних телефонів. Слідчим суддею дано дозвіл на проникнення до житла. Не виключено підкидання зброї, наркотиків та вибухових речовин. 

Пов’язую ці дії працівників СБУ з моєю участю в урядовій комісії з розслідування вбивства працівниками СБУ в районі населеного пункту Зайцево комзводу 16 батальйону, старшого лейтенанта Романа Галаса, який приймав участь у затриманні поблизу села Зайцево, Артемівського району вантажівки з борошном, в якій було знайдено 48 мільйонів гривень. Вбивство сталося 8 серпня, на лінії зіткнення поблизу Артемівська, Роман Галас, який напередодні мав конфлікт з майором СБУ та отримав погрози через принципову позицію у боротьбі з контрабандними грузами, загинув від розриву ручної гранати. Колеги Романа вважають його загибель вбивством. Справу спустили на гальмах. 

Заявляю, що я здоровий і не збираюся кінчати життя самогубством, як було сфальсифіковано причину смерті Романа Галаса. 

Слава Україні!

Расскажите об этом своим друзьям
24/11/15 08:01 | Категорія:Кримінал
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
92599 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.