Всі Новини
           

У патрульній поліції Києва проводять обшуки через смертельну погоню за BMW

У патрульній поліції Києва проводять обшуки через смертельну погоню за BMW

Слідчі прокуратури Києва наразі проводять обшуки у приміщенні Управління патрульної поліції столиці.

 Про це у вівторок, 16 лютого повідомила прес-секретар прокуратури міста Києва Надія Максимець. Новину передає "Преса України".

 "Слідчі прокуратури міста Києва дійсно у ці хвилини проводять обшуки у приміщенні Управління патрульної поліції міста Києва, що на вулиці Народного ополчення", - заявила  Максимець.

 За її словами, обшуки проводяться у межах розслідування кримінального провадження за фактом загибелі 17-річного юнака під час переслідування працівниками патрульної поліції автомобіля BMW ( ч. 3 ст. 365 -перевищення влади або службових повноважень, ч. 1 ст. 115 - умисне вбивство). 

Максимець зазначила, що слідчі перевіряють кімнату зберігання зброї, обшуки також проводяться в комп'ютерному відділі, відділі кадрів. 

 Повідомляється, що вилучаються книги видачі камер, рацій, інформація щодо маршрутів патрулів, інструкції, особисті справи, тобто все, що може стосуватися кримінального провадження, відкритого за фактом загибелі 17-річного пасажира BMW в ніч на 7 лютого.

 Начальник патрульної поліції Києва Юрій Зозуля відсутній на робочому місці під час обшуків, так як він відбув у відрядження до США.

Також у прокуратурі зазначили, що обшуки триватимуть ще близько двох годин.

 Нагадаємо, у ніч на 7 лютого 2016 року співробітники патрульної поліції в Києві під час погоні застрелили людину, яка ще з трьома підозрюваними намагалася сховатися від поліції на автомобілі. 

Расскажите об этом своим друзьям
16/02/16 14:28 | Категорія:Кримінал
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87880 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.