Всі Новини
           

До дня незалежності в Ужгороді відбувся 20-кілометровий велопробіг

До дня незалежності в Ужгороді відбувся 20-кілометровий велопробіг

Більше 1000 пошановувачів велосипедного спорту Ужгорода взяли участь у традиційному міському велопробігу, присвяченому 23-річниці Незалежності України. Він відбувся у п’ятницю, 22 серпня. Загальна дистанція, яку подолали велосипедисти - 20 кілометрів.

Захід розпочався з презентації 4-метрової веломапи Ужгорода та презентації проекту «Соціальні велосипеди» біля улюбленого місця журналістів та велосипедистів – магазина «Амстердам».   
Наступним приводом для паркування став Велоквест «Збери Україну», в якому маленькі ужгородці зібрали велосипед «Україна» й розмалювали спеціальні листівки, що будуть надіслані військовим Закарпаття.   

Опісля наймолодші велосипедисти вирушили до облмуздрамтеатру. Тут відбувся найголовніший етап – nightride– урочисте нагородження почесних ужгородських велосипедистів та розіграш путівки до Амстердаму від Партії розвитку України.   

Оригінальною ідеєю була участь у веломарафоні ужгородців у вишиванках. Активісти партії розвитку також стали учасниками заходу. Наталя вважає, що захоплення історією, шанування традицій та культури України і є особливий вклад для кожного закарпатця, від маленького до дорослого.
Расскажите об этом своим друзьям
23/08/14 10:03 | Категорія:Прес-конференції та заходи
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
94520 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.