Всі Новини
           

Магія музичної шкатулки Дмитра Павлова

 Магія музичної шкатулки Дмитра Павлова

Як Ви гадаєте, чи може вміститись у валізу весь світ?

Якщо це – світ музики і він секретний, а власник валізи - Дмитро Павлов, то все стає можливим! «Secret World Of Music» - так називається експеримент Дмитра із валізою та власним світом, який тогоріч був представлений у вигляді музичного шоу під час багатожанрового фестивалю «ПораБуло». Оскільки все таємне колись стає явним, то вміст валізи було привселюдно розсекречено і невдовзі - на цьогорічному «ПораБуло» фесті перед нами постане відеокліп до ключової композиції «Секретного світу музики» - «Down On Earth» та шоу, присвячене виходу відео.

Зйомки першого офіційного кліпу Дмитра Павлова відбувалися в різноманітних живописних місцинах впродовж минулих літа та осені. За сюжетом кліпу перед головним героєм відкривається таємна валіза, яка переміщає його у чарівний світ самореалізації та пізнання себе. Відео відображає подорож лабіринтами секретного світу музики, частиною якого стає і сам герой. Але за законами фізики земне тяжіння діє на головного героя і змушує його повернутися до звичного матеріального світу. Кліп обіцяє бути атмосферним, чарівним, особливим та незвичайним, адже одним із учасників зйомок можна вважати саму природу із всіма її вдихами і видихами: шум потічків, тріск багаття, удари блискавки… всі ці голоси природи і ще багато цікавих звуків можна буде почути у відеозаписі.

«Hypnotizer Of The Audience» (Гіпнотизер аудиторії) – назва 40-хвилинної концертної презентації дебютного відеокліпу Дмитра Павлова. Ідеєю виникнення подібної назви є старий журнал-комікс «The Shadow» (Тінь), який в 1930-х роках був популярний в Америці. «За сценарієм монгольський лікар-гіпнотизер Шіван Хан – нащадок самого Чингісхана – вирішив заволодіти людським розумом за допомогою своєї магічної музичної шкатулки. Головним елементом цієї неземної скриньки є музиканти самого шоу-концерту», - розповідає Дмитро, організатор масового мистецького гіпнозу.

Музичний колектив Дмитра Павлова гратиме на сцені його авторські композиції з гіпнотичним ефектом, які в майбутньому, можливо, знайдуть своє застосування в психотерапевтичних цілях. Весь концерт буде супроводжуватись психоделічними відеорядами. Але не варто під час дійства вишукувати сенси у всьому, що творитиметься на сцені, адже як тільки відкриється музична шкатулка з цікавинками - усе вже відбуватиметься десь там, у Вашій зміненій свідомості…

Сеанс музичного шоу-гіпнозу від Дмитра Павлова розпочнеться 31 серпня о 21:30 на сцені ужгородського амфітеатру. Тож, якщо Ви готові відчути магнетизм мистецького дійства на собі, цей культурний захід саме для Вас. Такий концерт залишить у Вашій свідомості не тільки музику, а справжню музичну скульптуру.

Ольга Мацо, 7dniv 

Расскажите об этом своим друзьям
16/08/12 20:23 | Категорія:Афіша
Коментарі (1)

19/09/12 08:41
Shinta
This is just the pefrect answer for all forum members

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
93665 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.