Всі Новини
           

В Ужгороді пройде виставка котів „Міс-Кіс 2010”

В Ужгороді пройде виставка котів „Міс-Кіс 2010”

Щорічний, вже сімнадцятий конкурс «Міс Кіс» знову проводитиметься в Ужгороді 21 листопада у Палаці дітей та юнацтва». Кожен з вас зможе показати свого домашнього улюбленця. Красуватимуться котами і дорослі, й діти, а переможець отримає смачненький котячий подарунок.

Коти бувають різними: інколи милі, інколи агресивні, з пухнастою шерстю чи без неї, білі, чорні, смугасті, щасливі й недуже. І майже всі з перерахованих мастей будуть присутні на конкурсі найкращої кішки Закарпаття. Все проходитиме традиційно, проте цього року вражатиме велика кількість учасників, які вирішили спробувати здібності своєї кішки як артиста і зірки, адже граційно позуватися перед журі вдається одиницям.

Котяча виставка буде передбачати п’ять номінацій: безпородні коти, юніори, породисті коротко- та напівкороткошерстні, довгошерстні, а також головні номінації «Фото кицька 2010», «Глядацька симпатія» і, власне, «Міс Кіс». Однак у ході подій журі можливо вирішить нагородити котів у додаткових категоріях: найстарший та наймолодший кіт виставки. Масово на свято записалися персицькі царі та царівни: вони поважно вичікують призові місця, за ними – шотландські та британські висловухі, а також непосидючі сіамські та звичайні непородисті, однак не менш красиві кішки.

Організатори розповіли, що конкурс матиме своєрідну мету, а саме, привити любов до братів наших менших і пропагувати дбайливе ставлення до тварин. Також вони зазначили, що таким чином можливо прослідкувати поширення на Закарпатті нових порід котів, заохотити багатьох людей прийняти в свій дім кішку, адже багато хто з учасників продає чи просто бажає передати свого улюбленця у хороші руки з тої чи іншої причини.

Варто зазначити й те, що власники на конкурсі можуть підібрати своїм котам відповідну пару, якщо це потрібно, або навіть ветеринара для особистого догляду. Тому «Падіюн» вирішив за потрібне, запросити у члени журі біолога та ветеринара, які б змогли професійно, з погляду медицини, оцінити закарпатських красунь і красенів.

Незважаючи на те, що усі коти будуть по-своєму оригінальні й цікаві, лауреатом повинен стати тільки один. Нагадаємо, що в попередньому 2009 році на виставці виграла не кішка, а кіт Тайсон. Чим перейменував свято на «Містер Кіс». Що ж очікує нас у котячому царстві цього року, ви зможете побачити у день самого дійства. Тому щиро запрошуємо на виставку котів, яка розпочнеться об 11.00.

Контактна інформація:

М.Ужгород, вул. Студенська Набережна 8
Телефон +380312643333, факс (0312) 64-34-00
Расскажите об этом своим друзьям
17/11/10 13:26 | Категорія:Афіша
Коментарі (1)

25/03/15 17:26
Ibrahim
Never would have thunk I would find this so inspniesdable.

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87754 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.