Всі Новини
           
Дивіться також
 

«АГА!»: «Рок-н-рол живий, Гребєнщиков був не правий!»

«АГА!»: «Рок-н-рол живий, Гребєнщиков був не правий!»

Прес-центр «Нове Закарпаття» продовжує знайомити журналістів з музикантами Закарпатського краю. Цієї середи, 26 січня, з представниками мас-медіа спілкувались учасники нового ужгородського рок-н-рольного гурту «АГА!».

Колектив «АГА!» - це новий музичний проект, який існує всього 4 місяці, але вже встиг підготувати годинну концертну програму для цінителів справжнього рок-н-ролу. До складу гурту входить троє людей – Олександр Ізмалков (бас, вокал), Геннадій Дев’ятов (ударні), Олександр Жарков (гітара, вокал). На зустрічі з журналістами музиканти вперше публічно заявили про себе та розповіли про свою творчість. Всі троє – професійні музиканти, які працюють в Закарпатській обласній філармонії. Тяга до справжньої живої музики стала початком нового проекту в стилі рок-н-рол, який назвали абревіатурою російських варіантів імен його учасників. 

Музиканти залюбки поділились своїми думками стосовно розвитку закарпатської музики та своїх подальших планів. Окрім презентації своєї концертної програми, що відбудеться 2 лютого в ужгородському барі «Кактус», музиканти планують записати перший демо-альбом. 

«В Ужгороді є багато людей, в яких є хороша аудіо-записуюча апаратура. Але проблема в умінні нею користуватись. Ми запишемо своє демо на нашій репетиційній базі, в нас достатньо апаратури там», - розповів ударник колективу Генадій Дев’ятов.

Серед подальших планів музикантів – танцювальний вечір рок-н-ролу, що, скоріш за все, буде костюмованим. Також учасники гурту задумуються над тим, аби додати до свого «класичного» рок-н-ролу Закарпатського фольклору. «Закарпаття – унікальний край, де змішано багато народностей. Крім того, близькість до Європи робить цей край досить перспективним. Хоча розвиватись лише в цьому регіоні для музиканта недостатньо, адже малочислене населення області та не розвинута клубна інфраструктура не дають можливості заробити на музиці», - зізнаються учасники гурту.

Щодо перспективності справжнього рок-н-ролу на музичному просторі України, «АГА!» зазначили, що постійні пошуки чогось нового в музиці, змішування електронної музики з живою – все це набридло слухачам, тож рок-н-рол в майбутньому знову буде актуальним та популярним.

«Рок-н-рол живий, Гребєнщиков був не правий», - впевнено заявляють молоді творці.

Крістіна Кузьменко

Владислав Вишневський

Презентація гурту «АГА!» та їхньої годинної рок-н-рольної програми відбудеться 2 лютого о 20:00 в клубі «Кактус». Запрошуються журналісти та любителі справжнього рок-н-ролу.

Расскажите об этом своим друзьям
27/01/11 02:17 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
93920 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.