Всі Новини
           
Дивіться також
 

"БЛІЦ" запрошує на спектакль "Колись було. Колись буде…"

'БЛІЦ' запрошує на спектакль 'Колись було. Колись буде…'

Олена Камінська: «Спектакль «Колись було. Колись буде…» змусить замислитись глядача та не залишить його байдужим». Для декого танець – це мова тіла, неперевершена грація, яка неймовірно переплітається з емоціями та почуттями. Для інших – це справжнє перевтілення, щось дивовижне яке не можливо порівняти. А хтось у танці бачить просто красиву картинку, шоу, інший – цілу історію. Та є і такі, котрі віддають усе своє життя для того, аби якраз і передати всі ті емоції. Але напевно для кожного танець – це мистецтво.

Для талановитих, креативних і завжди неперевершених учасників Народно художнього колективу «Студія сучасного танцю «Бліц» під керівництвом Олени Камінської танець – це ще й один із способів, завдяки якому можна показати світ зовсім іншими очима та замислитись над своїм ставленням до природи. Завдяки акторській майстерності, складній хореографії своє бачення згаданої проблеми, танцюристи покажуть у хореографічній виставі, справжньому танцювальному дійстві «Колись було. Колись буде…». 

Тому цього разу гостями прес-центру «Нове Закарпаття» були представники колективу «Бліц». Насамперед говорили про саму ідею створення вистави. Керівник студії розповіла журналістам про те, що ідея виникла вже досить давно, адже колективу хотілось попрацювати над чимось новим, незвичайним, цікавим і водночас актуальним, глобальним зі смисловим наповненням. Для того аби глядач міг не тільки насолодитись красивими танцями, а побачивши їх замислитись над важливими моментами нашого життя, про які рухаючись вперед напривеликий жаль, ми забуваємо. Тому ця вистава складатиметься із 11 історій про зародження життя на Землі та сьогодення. 

За словами Олени Камінської сольний концерт вони вже проводили не один раз, відпрацьовували і ювілейний та запрошували до спільних проектів відомих українських хореографів. Це в першу чергу проведений нами концерт «сТАНЦІя Ужгород» із фіналістами проекту «Танцюють всі – 2», тому наступним їх етапом якраз і була постановка спектаклю. «Усвідомлюючи як складно це усе робити та знаючи умови відверто кажучи як нашої країни так і малого міста, де не має великих підприємств, все це відштовхувало нас від того аби розпочати цей проект. Але так сталося, що на одному із майстер-класів доля нас звела із Тетяною Островерх у якої дуже цікава та доволі складна хореографія. Але після того коло Вона зробила нам один танець, на ньому ми не хотіли зупинятись. Тому зійшлись на одній думці проте, що треба якогось продовження», – розповіла одна із постановників проекту.
Крім того, Вона наголосила і на тому, що наше місто, на превеликий жаль зовсім не підготовлене до таких проектів. Адже нема жодної сцени для тих декорацій, які на початковій стадії задуму їм хотілося зробити. Професійну підлогу для першої своєї вистави вони замовляли з Угорщини. 
Не дивлячись на те, що спектакль буде одноактний і триватиме не більше години Олена Камінська переконує, що він дуже інформаційно насичений із складною хореографією. Тому сподівається, що глядачі дивитимуться його на одному диханні, кожен побачить свою історію та життєвий досвід і захоче побачити продовження вистави. «Я вважаю, що спектакль «Колись було. Колись буде…» змусить замислитись глядача та не залишить його байдужим». Бліцівці у створенні своєї першої вистави слідували певним модним тенденціям хореографії, основний стиль якої контемпорарі. Цікавим є те, що у постановці задіяно 33 танцюристи, 28 з яких — танцюють у всіх епізодах. Упродовж року учасники «Бліцу» активно тренувались. Варто відзначити те, що Олені Камінській над ідеєю, хореографією та постановкою допомагали працювати такі відомі не тільки в Україні, а і в Європі українські хореографи-постановники Тетяна Островерх та Юрій Пристаєцький.  
Вистава супроводжуватиметься відомою музикою із кінофільмів, на які офіційно отримано дозвіл. Костюми її учасникам підготувала львівська майстерня «Світлячок» з якою співпрацює багато зірок української естради, також серед їх робіт і костюми до фільму «Тарас Бульба».
«Наш спектакль чекають не тільки в Україні, а і в Європі. У нас є вже певні домовленості, залишилося тільки показати сам матеріал у вигляді промо-відео. Адже хореографічна вистава зацікавила багатьох. Якщо вона сподобається і ужгородцям, ми плануємо повторні покази», – зауважила організатор проекту. 
Педагог-хореограф Студії «Бліц» Марк Полів'яненко підкреслив, що найважче та незвично їм було працювати із реквізитами від яких у танцюристів були численні травми. Тому зараз під час їх репетицій у залі працюють лікарі-масажисти. До прем’єри залишилось кілька дні, тому їм доводиться проводити більшість часу на сцені. Кожного дня не менше 3-ох репетицій.  
«Зараз надзвичайно цікаво дивитися за розвитком картини, адже робота над спектаклем – це великий шлях до розвитку як колективу в цілому, так і кожного учасника. Хлопці та дівчата настільки захоплено танцюють і переживають за те аби все було якомога найкраще. Складається враження, що це все дійство як один організм», – зазначив Іштван Федьо педагог-хореограф НХК ССТ «Бліц», Президент Закарпатського осередку Асоціації сучасного та естрадного танцю України. 
Особливу подяку учасники танцювального колективу «Бліц» висловлюють: Олександру Кеменяшу, Володимиру Панову, Олегу Адамчуку, братам Андрієвим Богдану і Андрію, Олександру Шпенику, Федору Шандору, Володимиру Приходько, Алену Панову та іншим. 
Нагадуємо, що прем’єра першої хореографічної вистави у Закарпатті «Колись було. Колись буде…» відбудеться 3 – 4 грудня 2010 року. Початок о 19: 00, квитки у касі Закарпатського обласного драмтеатру вартість їх від 70 до 130 гривень. 

Світлана ТОМЕНЧУК


Расскажите об этом своим друзьям
01/12/10 14:03 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90156 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.