Всі Новини
           
Дивіться також
 

Ще раз про «честь» і «ділову репутацію» прокурора Малинича

Ще раз про «честь» і «ділову репутацію» прокурора Малинича

Секретар ЗОО Національної спілки журналістів України Микола Кошута скликав у середу прес-конференцію, під час якої зробив заяву про тиск, що останнім часом чиниться на журналістів з боку окремих політиків і прокурорських працівників. Так, зареєстрований кандидатом на посаду мера М. Жолтані погрожував Кошуті судом за нібито неправдиві дані про нього, поширені у ЗМІ, тим часом як дані про Жолтані взято з книги полковника МВС Миколи Рощина “Український лохотрон”, у якій він зібрав шахрайські історії з різних регіонів України, у т. ч. з Ужгорода, де по лотереї розігрувався автомобіль “Мерседес” і на це “купилися” 1500 ужгородців (стільки визнали себе потерпілими), за що “невдачливий комбінатор був засуджений на 2 роки позбавлення волі умовно” (цитата з книги).

Микола Кошута повідомив, що 5 жовтня на сайті ВЗП заступник прокурора міста Андрій Малинич помістив позовну заяву, де просить суд  зобов’язати Миколу Кошуту спростувати відомості, поширені під час засідання сесії Ужгородської міської ради від 10 серпня. (До речі, цю ж заяву М. Кошута оголосив під час прес-конференції в головного прокурора області п. Петруні).

Попри те, що від квітня 2008 року ЗМІ Закарпаття повідомляли про те, що Малинич бере хабарі, за понад два роки жодного судового позову чи іншої претензії з боку Малинича щодо цих публікацій не було. Тільки зараз він звернувся з позовом до Ужгородського міськрайонного суду і просить від громадянина М. Кошути 55 тис. гривень відшкодування за нібито спричинену  шкоду його діловій репутації. “Хіба в хабарника може бути ділова репутація?, — сказав М. Кошута, — Я тільки відтворив те, що писали газети, але жодного разу він не опротестовував.”

  Микола Кошута порадив п. Малиничу піти з прокуратури, що є органом нагляду  за дотриманням Закону, за власним бажанням, аби не дискредитувати честь цього важливого державного органу, і пообіцяв, що як журналіст усіма засобами боротиметься за те, щоб не допустити його “висунення на вищі керівні посади” (Малинич  перебуває в резерві на місце прокурора міста). Звідки у прокурора Малинича статки, джипи, кошти на будівництво палаців, після всіх публікацій журналісти так і не дізналися (тільки газета “Трибуна” писала про це 12 разів).     

 Микола Кошута закликав журналістів до цехової солідарності й закликав їх протистояти хабарництву та корупції у нашому краю й Україні. Він також повідомив про те, що його приватні телефони на сьогодні незаконно прослуховуються і запевнив, що знає навіть тих співробітників СБУ, через яких Малинич реалізовує ці накази.  

Расскажите об этом своим друзьям
07/10/10 00:08 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90303 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.