Всі Новини
           
Дивіться також
 

Фестиваль «Rec Fest» допоможе закарпатським музикантам «засвітитись» на всю Україну

Фестиваль «Rec Fest» допоможе закарпатським музикантам «засвітитись» на всю Україну

В Ужгороді відбудеться фестиваль альтернативної музики «Rec Fest». У середу, 25 травня, з журналістами прес-центру «Нове Закарпаття» спілкувались організатори та учасники цього музичного дійства.

Віталій Левшаков , відповідаючи на запитання журналістіврозповів, що ініціатором фестивалю альтернативної музики сталоагентство «L-line», яке він очолює.

« Перш за все, фестиваль призначений для запису тих гуртів, що бажають мати якісно записаний матеріал . Ми хочемо дати можливість виступити учасникам перед слухачами на великій сцені. Ідея організувати такий фестиваль народилась на студії, під час записів молодих ужгородських гуртів. Багато з них питали – чому не можна записувати одразу всі інструменти, а не спочатку барабани, потім гітари і потім вокал. Тож я вирішив спробувати організувати такий фестиваль, на якому ми одразу записали б живий виступ усіх його учасників на якісну апаратуру, а публіка дозволить створити «живу» атмосферу цього виступу, щоб одразу було зрозуміло, що це – не студійний запис, а концертний», - розповів журналістам Віталій Левшаков.

Підбором колективів займався  Вадим Сурмай (відомий в музичних колах як Суржик). «Цей фестиваль можна з впевненістю назвати альтернативним, адже тут буде представлено розмаїття музичних жанрів – від року до важкого металу», - розповів він. «Однак, під час організації ми зіштовхнулись з проблемою відсутності в Ужгороді місць, на яких ми могли б розклеїти афіші, тому й особливого анонсування події не було – лише в соціальних мережах».

Один з учасників фестивалю, а також засновник та вокаліст гурту  «Елегантно зіпсовані» Віктор Кіш ( Реп ) зазначив:

« Запис музичного матеріалу на «Rec Fest» - істотна допомога в подальшому просуванні гуртів на фестивалях. Якщо про тебе немає інформації – тебе ніби і не існує для організаторів. Шоу-бізнес – дуже матеріально затратна галузь, тож зробити якісний запис дуже часто просто не вистачає коштів, особливо якщо ти – починаючий музикант» .

Організатори поділились з журналістами, що планують влаштовувати цей фестиваль щороку, залучаючи в майбутньому не лише закарпатські гурти, а й усі охочі колективи України. До того ж, це дозволить створити своєрідну інформаційну базу щодо творчості закарпатських виконавців.

«Ми вирішили провести перший фестиваль на весні, оскільки у багатьох музичних гуртів є «зимові» напрацювання. І вже з якісно записаним матеріалом на « Rec Fest », вони матимуть змогу виступити на інших музичних фестивалях України та презентувати музичне життя нашого Закарпаття перед всією Україною», - підсумував Віталій Левшаков.

Крістіна КУЗЬМЕНКО

Данило БАНИК

Довідка:

Фестиваль альтернативної музики «Rec Fest» проходитиме 28 травня в м. Ужгород у нічному клубі «Phantom» (вул. Перемоги (Капушанська), 156 А).

Запрошуються до співпраці фотографи та кореспонденти регіональних видань для інформаційної підтримки.

Старт:  15:00.

В хід :  25 грн.

Для ужгородців та гостей міста гратимуть:

GOOD KOLOUR

DA VINCI CAT

DOPING
ЕЛЕГАНТНО ЗІПСОВАНІ

SATRAP
SPIRIT BREAKEN

DISTINCT
ANZUD
TEARS OF REVENGEРасскажите об этом своим друзьям
25/05/11 23:04 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
65100 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.