Всі Новини
           
Дивіться також
 

Юрій Абросімов: Не бійтеся у новорічну ніч виглядати блискуче!

Юрій Абросімов: Не бійтеся у новорічну ніч виглядати блискуче!

Як не крути, але сьогодні без моди нікуди. Українська мода з кожним роком динамічно розвивається, стає яскравою, емоційною, легкою, носибельною та креативною. Постійно з'являються нові одрази та речі. Варто зазначити і те, що з роками мода охопила не лише деякі сфери життя людини, а й намагається не просто втрутитися, а навіть диктувати свої правила гри. Більше того, вона виступає не лише як естетичний феномен їй вдається бути і механізмом, котрий виступає за розвиток суспільства. Мода завжди проявляється завдяки вибірковій діяльності людей, які надають перевагу одному варіанту або стилю іншим.

Про найновіші тенденції моди та секрети жіночої краси в Ужгороді добре знає висококваліфікований фахівець, як то кажуть: «Майстер на всі руки», стиліст-візажист Юрій Абросімов. На зустрічі із журналістами у прес-центрі «Нове Закарпаття» Він розповів про найактуальніші тенденції моди, які стосуються макіяжу цього та наступного сезонах. Зустріч візажиста як і сама мода була цікавою, корисною, емоційною та яскравою. Отож, ми пропонуємо ознайомитись із деякими секретами краси від Юрія, які сподіваємось допоможуть Вам виглядати модно та красиво завжди.

 

 «Жінка озброєна красою – непереможна. Тому засоби декоративної косметики, дають змогу кожній жінці бути переможницею. Тенденції моди осінь-зима 2010-2011 дуже толерантні для всіх, кожна жінка має змогу виглядати привабливо та гарно. У цьому сезоні модним був стиль смокі-айс ( smoky - eyes , димчасті очі) – це м’які контури, розтушовки. Дехто вважає, що до макіяжу в стилі смоі-айс належать тільки чорний та сірий кольори. Проте насправді у ньому можна поєднувати найрізноманітніші кольори, а це дозволяє підібрати макіяж до будь-якої форми обличчя, кольору очей, волосся та одягу», –  підкреслив стиліст.

 

Юрій Абросімов вважає, що про модні тенденції необхідно знати кожній жінці, для того аби виглядати  ефектно завжди. «Ви розумієте, що краса відкриває будь-які двері. Людей завжди зустрічають по зовнішності і тільки потім проникають у їх внутрішній світ. Нас колись виховували і переконували у тому, що не  гроші і не краса головні у життя. Та на практиці я починаю розуміти зовсім інше, що все ж таки на сьогоднішній день дуже велику роль відіграє зовнішність. Що ж таке зовнішність? Це вміло підкреслений образ, тобто можна будь-яку людину зробити приємною. Завдяки вдало підібраному макіяжу, зачісці, одягу та аксесуарам»,  зауважив стиліст-візажист.

 

Спеціаліст з макіяжу переконує, що акцент у цьому сезоні дається на очі. «Оскільки очі – це дзеркало душі, жінки цим повинні користуватися. Але слід знати і те, що необхідно акцентувати у цьому та наступному сезонах лише деякі ділянки обличчя. Наприклад, якщо очі та брови не дуже виграшні у такому випадку акцент робиться на губи. Модно фарбувати губи такими кольорами: червоним, бордовим, персиковим, апельсиновим, морквяним, цикломеновим та пастельними відтінками. І навпаки, коли Ви хочете підкреслити брови чи  очі, губи слід робити нейтральними або зовсім обійтись блиском. Дозволяється обводити губи контурним олівцем, але він повинен бути точно такого кольору як помада чи блиск. І що саме головне – це тон обличчя. Здорове, красиве, доглянуте обличчя може бути лише у тому випадку, якщо гарна шкіра, а досягти її можна завдяки тональним засобам. Акцент ставиться на тоні шкіри, який не повинен відрізнятися від кольору шиї та декольте», – пояснює пан Юрій.

 

У цьому та наступному сезонах модним залишається стиль «вамп», котрий поєднується із готичним вони дуже близькі по кольоровій гамі. «Зараз у моді стильна, вольова, вишукана і розкішна жінка. Щоб підкреслити розкіш, слід використовувати яскраві кольори косметики. Якщо порівнювати сьогодення з минулими роками у яких  в моді були різноманітні блиски на очах, то зараз актуальними є матові тіні», – рекомендує стиліт-візажист.

 

Крім того, Юрій Абросімов наголосив і на тому, що «популярним у 2011 році буде макіяж у стилі Барбі, використовуватимуться кислотні кольори, які у ньому сезоні можливо, зовсім не були б доречні. Їх необхідно поєднувати з одягом. Завдяки вдалому поєднанню Вам вдасться виглядати свіжо, яскраво та молодо. Всесвітньо відомі будинки мод у 2011 році рекомендують губи кольору моркви, персика, апельсина. Як  і у цьому, так і у наступному році актуальними залишаються штучні вії, адже завдяки їм очі візуально збільшуються, стають ефектними, виразними, загадковими і звісно надають казкового образу. Якщо порівнювати макіяж європейських країн і наш, то все ж таки ми схиляємось до азіатських тенденцій».

 

«У Новорічну ніч рекомендую використати нейтральні кольори, до прикладу: сірий, чорний, білий, а також фіолетовий, яскраво рожевий, може бути і  помаранчевий. Але звичайно все залежить від того, якого кольору буде Ваш одяг. Також у святкову ніч можна використовувати найрізноманітніші блискавки для очей та губ», –  зазначив стиліст.

 

Отже,  за словами експерта у новорічну ніч жінкам дозволяється все: і наклеїти на вії стрази, і прикрасити плечі перламутровою пудрою. Жінка цього вечора повинна виблискувати і зачаровувати.

 

Натомість ми бажаємо найкрасивішій половині людства у новорічну ніч не тільки виглядати приваблива, але і відчувати себе найчарівнішою та найщасливішою. Незабутньої Вам новорічної ночі з її дивами. І не забувайте усміхатися – без цього навіть найвдаліший макіяж не зможе проявити усієї Вашої краси!


Марія КОШУТА

Національна спілка журналістів України

Расскажите об этом своим друзьям
07/12/10 15:45 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (1)

14/06/16 00:10
Натали
Целиком и полностью согласна с утверждением, что женщина, вооруженная красотой - непобедима! И что глаза притягивают взгляд в первую очередь, поэтому выразительные глаза и четкая линия бровей - это основа, вокруг которой строится образ с помощью макияжа, самостоятельно или с помощью стилистов-визажистов! Кстати, большим подспорьем в деле создания яркого и стильного образа является перманентный макияж, который позволяет всегда быть во всеоружии - независимо от времени суток и наличия свободного времени. Один только татуаж бровей, который я сделала недавно - http://www.uzarska.com.ua/#!tatubrovi/z7z71 - салон мне посоветовали подруги и я осталась очень довольна - решил массу проблем с ежедневным макияжем и вселил в меня уверенность в своей неотразимости. Попутно осваиваю искусство декоративного макияжа!

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90292 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.