Всі Новини
           
Дивіться також
 

Юрій Келемен прогнозує “важкі” місцеві вибори

Юрій Келемен прогнозує “важкі” місцеві вибори

Нова Територіальна виборча комісія має бути обрана за п’ять днів до початку виборчої кампанії, повідомив у прес-центрі «Нове Закарпаття» голова Ужгородської міської ТВК Юрій Келемен, який завершує свою каденцію голови міської ТВК.

За словами Юрія Келемена, на сьогодні в партіях є люди, які мають підготовку з проведення виборів і саме вони мають працювати у виборчих комісіях, натомість президентські вибори 2009 року, за його словами, продемонстрували випадковість у підборі людей для роботи у виборчих  комісіях.

“Наприклад, 20 виборчих дільниць в Ужгороді зафіксували від 8 % до 24 % бракованих бюлетенів, скидалося на те, ніби  голосували... пацієнти психлікарень, — розповів Юрій Келемен. — При підрахунку бюлетенів з голосами за певного кандидата створювався хаос, хоча  згідно з виборчим законодавством голова комісії в присутності спостерігачів мав би показати і звірити кожен бюлетень. На місцевих виборах на це треба звернути особливу увагу, інакше виборчий процес перетворяться на ... халтуру.”

На переконання Юрія Келемена не можна недооцінювати роль спостерігачів, бо саме вони “гарантують 100-відсоткову якість виборів”. Спостерігачі, без перебільшення,  повинні стояти біля кожного члена комісії, кожної виборчої урни, кожної кабінки, мають бути присутніми під час голосування вдома. Тобто виважений підбір належно підготовлених членів виборчих комісій та спостерігачів зумовлює прозорість і законність виборів.

“Згідно з виборчим законодавством тільки після реєстрації ТВК на участь у виборах можна розпочинати власну виборчу кампанію, але, бачимо,  виборче законодавство не для таких, як Бобков (“висить” півроку), Жолтані й  М’ясковська. За приклад для них вочевидь стали президентські гонки 2009-го, тоді  Яценюк, Богословська, Тігіпко “висіли” вже за рік до виборів, але ЦВК на це не звернув уваги. Тоді вони й отримали школу псевдо-виборів ”,  — нагадав Юрій Келемен.  Упродовж 10-кілометрової траси в Києві він тоді нарахував дванадцять рекламних щитів Яценюка та чотири — Богословської. 

Немає сумнівів у тому, що вибори 31 жовтня будуть важкими й робитиметься чимало спроб їх сфальсифікувати, переконаний голова ТВК з 9-річним стажем. Тому особливо важливим буде те, наскільки ужгородці усвідомлюють, що місцеву владу обирають саме вони і якою вона буде, а відтак яким буде життя у нашому місті, залежить від їх волевиявлення 31 жовтня. 

Расскажите об этом своим друзьям
20/08/10 04:41 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90175 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.