Всі Новини
           
Дивіться також

Митрополит Іларіон спростовує, що Янукович переховується в одному з монастирів Донеччини

Митрополит Іларіон спростовує, що Янукович переховується в одному з монастирів Донеччини

Митрополит Донецький і Маріупольський Української православної церкви Іларіон спростовує інформацію, що Віктор Янукович нібито переховується в Свято-Нікольському монастирі у Волновасі (Донецька область).

Про це Митрополит Іларіон заявив у коментарі УНІАН, у відповідь на прохання прокоментувати інформацію, що з'явилася в ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Януковича оголошено в розшук – Аваков

«Ну що вам сказати? Це повна маячня, - заявив Митрополит. - Я отримав цю інформацію і щойно подзвонив у Нікольський монастир архімандритові Амвросію, запитав, чи був у нас Янукович або чи є у нас Янукович? Ні вчора, ні позавчора, ні сьогодні, ні найближчими днями його там не було. Немає там його. Нехай люди спокійно моляться».

Також Митрополит Іларіон заявив: «Скажіть Бригинцю велике спасибі за те, що на території мого монастиря є такий бункер. Навіщо дурниці говорити такі? Я все це спростовую як правлячий архієрей і як священноархимандрит обителі. Ні в Святогірській лаврі, ні в монастирі Нікольському його немає. А про бункер вперше чую, що таке навіть може бути на території мого монастиря».

На думку Митрополита Іларіона, подібні заяви - «це явне розпалювання й ненависть до Української православної церкви Московського патріархату – придумувати таке й заявляти таке. За такі слова потрібно відповідати. Тому що так робити не можна».

Також Митрополит Донецький і Маріупольський заявив: «Я не думаю, що Янукович так би поступив, він не піддавав би монастир. Тим більше Нікольський. Там богадільня».

При цьому Митрополит заявив, що Януковича також немає в Свято-Успенській Святогірській лаврі в Донецькій області. «Я можу вам сказати, що ні як прочанина, ні як тієї людини, яка проживає на території лаври, ні супроводжуючих його осіб на території Святогірської лаври немає. Буквально щойно я розмовляв із намісником лаври владикою Арсенієм, якому поставив питання. Ні, говорить. У нас немає і не було. Тому як священноархимандрит Святогірської Святоуспенської лаври заявляю вам, що такої особи у нас немає», - заявив Митрополит Донецький і Маріупольський.

Сьогодні, 24 лютого, народний депутат України Олександр Бригинець заявив, що Янукович нібито переховується в Свято-Нікольському монастирі УПЦ у Волновасі (Донецька область).

«У цьому монастирі є триповерховий підземний бункер, на зразок тих, які будували собі Гітлер або Гіммлер, і він забезпечений усім необхідним. Нагадаю, що разом із Януковичем там перебуває кілька сотень охоронців і деяких персонажів із його близького оточення», - зазначив Бригинець, повідомляє прес-служба депутата.

Расскажите об этом своим друзьям
24/02/14 12:35 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
64987 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.