Всі Новини
           

«НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» ІНІЦІЮВАВ РОБОЧУ ГРУПУ ДЛЯ З’ЯСУВАННЯ ПРИЧИН ТРАГЕДІЇ НА ГРИБОВИЦЬКОМУ СМІТТЄЗВАЛИЩІ

«НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» ІНІЦІЮВАВ РОБОЧУ ГРУПУ ДЛЯ З’ЯСУВАННЯ ПРИЧИН ТРАГЕДІЇ НА ГРИБОВИЦЬКОМУ СМІТТЄЗВАЛИЩІ

«Народний контроль» у Львівській міськраді ініціював створення робочої групи для ретельного вивчення причин та обставин, що призвели до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.


  Про це повідомив голова фракції «Народний контроль»  у міськраді Валерій Веремчук.

 До комісії увійдуть депутати Львівської міської та обласної рад, високопосадовці міськвиконкому та облдержадміністрації, експерти-екологи та представники громадськості.

 «Зараз потрібно об’єднатися і допомагати рятувальникам. Адже хлопці ризикують життям, аби запобігти екологічному лиху. Тож наше завдання – передусім забезпечити їх всім необхідним, а не в емоціях шукати винуватця», – наголосив Валерій Веремчук.

 Також «Народний контроль» закликає  створити Тимчасову слідчу комісію у Верховій Раді для розслідування трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

 «Спеціальні органи мають дати об’єктивну  оцінку, чому сталося лихо.  Ми контролюватимемо,  аби винні понесли не лише політичну, а й кримінальну відповідальність. Зараз маємо зосередитися на вирішенні проблеми сміттєзвалища, щоб не допустити екологічного лиха. Саме тому сьогодні ми утрималися у голосуванні щодо недовіри міському голові Андрію Садовому», – наголосив Валерій Веремчук.

Расскажите об этом своим друзьям
01/06/16 09:55 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91077 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.