Всі Новини
           
Дивіться також
 

Олег Лукша вважає, що місцевого самоврядування в Києві вже немає

Олег Лукша вважає, що місцевого самоврядування в Києві вже немає

Виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення АМУ Олега Лукша у прес-центрі “Нове Закарпаття” дав прес-конференцію для обласних ЗМІ.

 Олег Лукша звернув увагу на ініціативи Закарпатського РВ АМУ з активізації громадськості на проведення справжніх реформ по розбудові демократичного і громадянського суспільства та на участь у місцевих виборах.  Закарпатське РВ АМУ за останні півроку  робить акцент на залученні  кращого людського потенціалу громад та неурядових організацій до участі в системних реформах із розбудови в Україні справжнього демократичного і громадянського суспільства.

 

  “Адже уже ні для кого не секрет, що під гаслами реформ нині окремі політичні і владні кола роблять спроби урізати і без того невеликий обсяг повноважень і спроможності місцевого самоврядування, — каже Олег Лукша. —  Ще більше послаблюється і так слабка законодавча основа розвитку громадянського суспільства та неурядових організацій. Були спроби і через зміни законодавства про місцеві вибори штучно відучити нові демократичні суспільні сили від участі в них на законній підставі.  Тому залучення кращого людського потенціалу громадських організацій та громадськи активних людей (а це інтелігенція, викладачі вузів і шкіл, науковці й експерти, підприємці та  ін.) до участі в місцевих виборах нині стає найважливішим питанням подальшої розбудови України як держави самоврядних громад”.

 

На 18 вересня 2010 р. в Ужгороді заплановано Перший форум громадських організацій та об'єднань органів місцевого самоврядування Закарпаття (разом з коаліцією НУО «За майбутнє Закарпаття»). Під час Пленарного засідання відбудеться вручення Почесних відзнак і нагород журналістам та редакціям ЗМІ — переможцям обласного конкурсу на звання лауреатів «Лицар Срібної Землі» та «Оберіг Срібної Землі». Конкурс вдруге проводиться ЗРВ АМУ та коаліцією «За майбутнє Закарпаття».

 

Оскільки більшість кандидатів не мають уявлення про свою майбутню роботу, є наміри  проведення щотижневої Школи кандидатів у депутати місцевих рад (щосереди з 15.00 до 17.00 у великому залі Ужгородської міської ради, перше заняття відбулося 15 вересня 2010 року). Олег Лукша очікував уже на перше заняття кілька десятків людей, яким  депутат міської ради трьох скликань, автор посібників із місцевого самоврядування, переможець всеукраїнського конкурсу на написання посібника для депутатів місцевих рад  має що розповісти.

 

Закарпатське РВ АМУ узагальнило пропозиції лідерів місцевих громад Закарпаття щодо вдосконалення законодавчої бази місцевого самоврядування під час зустрічі з прем'єр-Міністром і членами уряду України на VI Українському муніципальному форумі 8-10 вересня 2010 року в Ялті. Ці пропозиції лягли в основу окремого розділу пропозицій Уряду від АМУ.  Закарпатське РВ АМУ  бере активну участь у реалізації ряду проектів транскордонного співробітництва зі залученням широкого кола громадських організацій та місцевих рад. Зокрема, діяльність у консорціумі громадських організацій під керівництвом Асоціації «Ужгород —  XXI вік» у проекті Програми добросусідства ЄС «Транскордонне партнерство задля сталого розвитку громади». В рамках цього проекту у 5 пілотних громадах Верхнього Потисся утворені й діють п'ять Громадських ресурсних центрів. Цей досвід дуже важливий, адже, за словами Олега Лукші, сільради у своїй переважній більшості не мають повноважень на проекти розвитку в селах 

 

Двоє  запрошених від регіонального відділення АМУ  доповідатимуть на семінарі у Львові 16-17 вересня 2010 р. на тему  «Східне партнерство: нові виклики громадянському суспільству в Україні», бо, як сказав Олег Лукша, загрози щодня наростають, а реформи насправді є псевдореформами.  На його думку, в Києві знищене місцеве самоврядування, тому  що ліквідовані райради, цим урізані права місцевого самоврядування, а впоратися в 3,5-мільйонному Києві міській держадміністраціїі й міськраді буде неможливо. 

 

Гість прес-центру повідомив про створення нової громадської організації — Міжнародного інституту людини і глобалістики «Ноосфера», яка пропагуватиме  системний підхід до процесів глобалізації.

 

Расскажите об этом своим друзьям
16/09/10 04:47 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90295 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.