Всі Новини
           
Дивіться також
 

Олександр Черняк про результати трирічного відновлення Боздоського парку

Олександр Черняк про результати трирічного відновлення Боздоського парку

Коли 5 вересня 2007 року директором КП «Боздоський парк» став Олександр Черняк, на підприємстві не було навіть віника, пригадав він під час прес-конференції у прес-центрі “Нове Закарпаття”. Зате були дикі зарості, які полюбляли наркомани і підозрілі суб’єкти, а сам парк був одним із найнебезпечніших місць в Ужгороді.

Розпочали відроджувати Боздоський парк зі встановлення туалетів, облаштування доріжок, заміни підземних електрокомунікацій (загалом на нові електромережі витратили близько 100 тис. грн. й на сьогодні роботи з електроосвітлення парку на завершальній стадії), взялися чистити аварійні дерева. Нарешті Боздоський парк позбувся поржавілих атракціонів, на які попередні керівники мали приписи про заборону їх експлуатації, однак  гойдалки-каруселі  чомусь продовжували експлуатуватися.

 

На сьогодні у штаті КП «Боздоський парк» 16 працівників, механік та інженер з техніки безпеки щоденно перевіряють технічний стан атракціонів, відповідне навчання пройшли оператори,  наводить лад на території парку ромська сім’я. Аби в найближчі роки повністю і належним чином облаштувати 50-гектарну територію парку, штат необхідно  розширити до 100 працівників, вважає директор.

 

Олександр Черняк запевнив, що до Дня міста з ініціативи міського голови Сергія Ратушняка буде реконструйований підвісний міст. Тут встановлять відеоспостереження, щоб оновленим мостом, який зроблять із матеріалу дуба, не їздили автомобілі та не нищили вандали.

 

Нещодавно в парку встановили два громовідводи. “Недоброзичливці поширюють чутки про те, що нібито там встановлять антени мобільних операторів. Запевняю: доки я директор парку, жодних мобільних антен там не буде!“, — заявив Олександр Черняк.

 

Кабінету директор усе ще не має, бо вважає за доцільніше спочатку завершити... встановлення туалетів, а вже потім подумає про власний робочий кабінет, де можна буде зберігати накопичені документи  й мати комп’ютер.

 

Треба буде покосити набережну, прилеглу до парку,  можливо, під контроль КП “Боздоський парк” перейдуть ліхтарі, лавиці, сміттєві урни на Слов’янській набережній, щоб уже власне дорога до парку була приємною прогулянкою. У парку планується розбити розарій, встановити атракціон “оглядове колесо”.   

 

Як керівник комунального підприємства та мешканець міста Олексаедр Черняк схвально оцінює співпрацю місцевої влади з обласною: «Я сам колишній борець, тому добре знаю, що  під час сутички на рингу є переможець і переможений. Але коли йдеться про виміри суспільні, то такі сутички не повинні бути, а перемагати мають суспільний інтерес та інтерес громади». 

 

Для прикладу він розповів про майже 3-річне протистояння, яке чинило парку обласне  управління охорони навколишнього середовища: отримати дозвіл на зрізання 41 аварійної тополі  директор зміг лише тоді, коли керівник управління пішов на лікарняний. Не кажучи вже про перепони будівництву аквапарку, коли «ямі з жабами» надали статус садово-паркової території, аби тільки зірвати реалізацію цього проекту.  

 

Для мене найбільша радість, коли відвідувачі парку — діти і батьки — щиро вітаються при зустрічі.  Найважливіше — бачити результати конкретних справ. Досягти їх допомагали міський голова Сергій Ратушняк,  його заступник Володимир Химинець, волонтери”,  — каже пан Олександр.

 

Він повідомив, що невдовзі у Боздоському парку скульптор Михайло Колодко,  автор скульптур ведмедів на пл. Поштовій та пл. Ш. Петефі, проведе для юних ужгородців майстер-класи з ліплення. Є наміри встановити у Боздоському парку скульптуру ведмедя, якого діти розфарбують власноручно. “Може, хоч це зупинить вандалів, що вже нищать скульптури встановлених у місті ведмедів”, — висловив припущення директор парку. До слова, нещодавно приїжджі вандали понищили чаплю,  що стояла в парку чверть століття. Міський голова після звернення директора зголосився допомогти в докорінній реставрації цього старожила парку. Олександр Черняк пообіцяв також, що на відвідувачів Боздоського парку вже цієї осені очікує кілька приємних сюрпризів. 

 

 

Расскажите об этом своим друзьям
08/09/10 02:41 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90317 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.