Всі Новини
           
Дивіться також
 

Олександр Солонтай: «Розбіжності в цифрах протоколів – це достатня підстава для перерахунку голосів»

Олександр Солонтай: «Розбіжності в цифрах протоколів – це достатня підстава для перерахунку голосів»

Цього четверга, 4 листопада, гостем прес-центру «Нове Закарпаття» був Олександр Солонтай, кандидат в депутати до Закарпатської обласної ради від ВО «Батьківщина», провідний експерт Інституту Політичної Освіти та автор книги про корупцію в місцевій владі.

Темою прес-конференції стала його заява до ТВК щодо перерахунку голосів по виборчому округу, де він мав пройти як депутат по мажоритарній системі. Її Олександр Солонтай направив до ТВК ще два дні тому, але рішення комісією не прийнято до сих пір. На момент прес-конференції заява розглядалась вже чотири рази. Цього ж дня, але о 13.00, її повинні були розглянути вже вп’яте, та поки що, на жаль, невідомо яке рішення винесла територіально-виборча комісія.

Під час прес-конференції Олександр Гейзович пояснив, що є розбіжність в цифрах протоколів з «мокрою» печаткою, які опублікував Єдиний Центр та у тих протоколах, які є у територіально-виборчої комісії. За словами пана Солонтая – це вже дає серйозні підстави для того, аби занепокоїтись точністю підрахованих голосів та результатів цих виборів. На його думку, голоси потрібно привселюдно перерахувати, аби знати хто насправді і як переміг.

Нагадаємо, що згідно з оприлюдненими результатами по округу № 9, серед кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради по мажоритарній системі, керівник АТ «Ужгородська швейна фабрика» та єдиноцентристка Мирослава Каламуняк випередила Олександра Солонтая на 79 голосів.

«Я провів чесну кампанію, але дуже негативно вражений результатами виборів. Я називаю незначні розбіжності в цифрах, але для мене кожен голос важливий, тому що різниця між мною та Каламуняк лише в 79 голосів!», заявив на прес-конференції Олександр Солонтай. Він також додав, що він не рветься будь-яким способом до влади, а просто бореться за те, аби громадськість дізналась справжні результати виборів та була впевнена у їх точності. До трійки лідерів по округу № 9 увійшов також з мінімальним відривом Василь Русин. «Ми всі троє повинні піти на перевибори, щоб дізнатись точно хто з нас переміг та з якою різницею в голосах», впевнений пан Солонтай.

Окрім повідомлення про заяву до ТВК щодо перерахунку голосів, пан Солонтай також розповів журналістам про чисельні порушення під час проведення голосування, зафіксовані на виборчих дільницях. Зокрема, були зафіксовані факти підкупу. На прес-конференції Олександр Гейзович назвав дільниці 47 та 48 по вул. Белінського, на яких у день виборів відбувались підкупи голосів. «Чому підкупали саме в день виборів? Та тому що просто не встигли зробити це раніше», впевнено заявив кандидат.

Він також звернув увагу присутніх на кричущу бездіяльність правоохоронних структур, які не відреагували належним чином на звернення щодо фактів підкупу виборців. За словами пана Солонтая, найбільше порушень було вчинено не на самих дільницях, а поза ними, де правоохоронці повинні були слідкувати за дотриманням законодавства.

На завершення Олександр Солонтай додав, що депутатство – це несплачувана громадська діяльність, де депутат винен своєму виборцеві, який його підтримав. Наразі ж, не ставши депутатом, у пана Солонтая є прекрасний шанс зайнятись громадською діяльністю, не будучи щось винним своїм виборцям, а просто за власним бажанням.

 

Крістіна Кузьменко

Расскажите об этом своим друзьям
05/11/10 02:20 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90307 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.