Всі Новини
           
Дивіться також
 

Омбудсмен Онисько назвав «процес над о. Сидором класичним політичним замовленням”

Омбудсмен Онисько назвав «процес над о. Сидором класичним політичним замовленням”

У прес-центрі “Нове Закарпаття” 18 серпня прес-конференцію на тему репресій проти русинів мав провести протоієрей, настоятель собору в м. Ужгороді, голова Сойму Підкарпатських русинів Дмитро Сидор.

Однак о. Сидор не з’явився, а омбудсмен прав і свобод русинського народу Олександр Ониськозмушений був передати від  о. Дмитрія  вибачення за це й запевнив, що причини неявки Дмитра Сидора на зініційовану ним прес-конференцію “мусили бути надто важливими”, оскільки ще “за 20 хвилин до того” готувався прес-реліз. За словами омбудсмена, протоієрей отримав телеграму, де йому нібито категорично порекомендували до закінчення судового слідства від участі у прес-конференціях утриматися.

 

Олександр Онисько не зміг уточнити, ким саме надіслана таємнича телеграма, й показати її, а оскільки наші суди можуть тривати роками, то й роками ніхто про це не дізнається від самого Д. Сидора.

 

Омбудсмен поділився з представниками ЗМІ своєю думкою про те, що в нас у перспективі будуть політв’язні, але до цього “чомусь нема інтересу журналістів”.  Було шість судових засідань у справі проти о. Сидора, але в жодного журналіста інтересу це не викликало, зауважив він і додав, що йдеться про “речі фантастично інтересні ”, а сам “процес над о. Сидором є класичним політичним замовленням”.

 

Для довідки. Як нагадав присутнім сам О. Онисько, першопричини справи виникли у 2008 році, коли в Мукачівському драмтеатрі відбувся 2-й  Конгрес підкарпатських русинів і він був вражений звучанням на заході Гімну України та вважає це “дискредитацією” на відміну від  гімну русинів, що  було “природно, органічно”. Робота конгресу мала характер відкритості, її фіксували п’ять телекамер. Однак подальше звернення групи міських депутатів, яке О. Онисько вважає кляузою,  до президента,  СБУ та УСБУ  спричинило порушення кримінальної справи за  ч. 1 ст. 110 ККУ.  (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України через умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій). Судовий розгляд триває.

 

Расскажите об этом своим друзьям
19/08/10 01:13 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90234 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.