Всі Новини
           
Дивіться також
 

Прогнози закарпатських гідрометеорологів об’єктивніші за угорські чи словацькі

Прогнози закарпатських гідрометеорологів об’єктивніші за угорські чи словацькі

День працівників гідрометеорологічної служби — професійне свято України, яке щорічно відзначають 19 листопада. Робота працівників гідрометеорологічної служби полягає у тому, аби забезпечувати органи державної влади, органи місцевого самоврядування, населення гідрометеорологічною інформацією, прогнозами і попередженнями про небезпечні та стихійні явища. Сьогоднішнім гостем прес-центру «Нове Закарпаття» був Андрій Золотарьов – начальник відділу метеорологічних прогнозів та гідрометеорологічного забезпечення.

Насамперед Андрій Євгенович розповів журналістам про головні особливості їхньої роботи. Незмінним завданням служби було і залишається надання всім народногосподарським організаціям інформації з приводу погодних умов на найближчий період. Це робиться з однією метою: щоб організації у свою чергу мали можливість скористатися найбільш сприятливими погодними умовами та з найменшими втратами переживали можливі катаклізми.

«Знаючи важливість прогнозів для населення, ми намагаємося вчасно та якісно донести їх до споживачів», - зауважив Андрій Золотарьов.

Крім того, Андрій Євгенович підкреслив, що у Закарпатті діє дев’ять метеорологічних станцій, але вони використовують десять, це, зокрема, високогірна станція «Пожежевська», що знаходиться на кордоні Закарпаття.

В свою чергу, Андрій Золотарьов зупинився на тому, що люди не усвідомлюють, що прогнози закарпатських метеорологів об’єктивніші за угорські чи словацькі. Оскільки сусідні держави готують прогноз для своєї території, а не для Закарпаття. Найчастіше те, що відбувається на угорській території, взагалі не співпадає з погодою, яка очікується на території нашої області. «Нажаль, закарпатці недостатньо поінформовані щодо наших прогнозів», - наголосив Андрій Золотарьов.

Начальник відділу метеорологічних прогнозів та гідрометеорологічного забезпечення зазначив:«Зима буде з нестійкими умовами. Температура трохи вища за норму, тобто зима буде теплою та помірно м’якою. Сніговий покрив також нестійкий. Наприклад, якщо сніг і випаде, то на рівнині швидко розтане».

Що стосується кліматичних змін, то за словами Андрія Золотарьова збільшиться частота так званих небезпечних явищ, або стихійних гідрометеорологічних подій. «Якщо ожеледиця – то «по повній», а якщо сніг навіть короткочасний, то завалюватиме все навкруги. Ось це і слід приблизно, нам очікувати», - на завершення розмови підкреслив Андрій Євгенович.

Іван МАТОЧКА

Расскажите об этом своим друзьям
26/11/10 13:24 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90205 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.