Всі Новини
           
Дивіться також
 

Прокурорів «привітали» із професійним святом «Жертви злочинного режиму»

Прокурорів «привітали» із професійним святом «Жертви злочинного режиму»

В день професійного свята прокуратури голова Закарпатської правозахисної організації «Жертви злочинного режиму» Віра Громадська звернулася до органів влади з приводу систематичного порушення прав та свобод людини на Закарпатті.

Присутні в  прес-центрі «Нове Закарпаття» члени правозахисної організації нагадали про десятки прикладів, коли правоохоронними органами в Закарпатті відверто ігноруються  конституційні права.

 Зокрема було названо потерпілу Ліпкан Л.І. по кримінальній справі дорожньо-транспортної пригоди, у якій загинув її батько. Дійшло до того, що працівниками міліції підміняються речові докази кримінальної справи. Впродовж 5 років потерпіла звертається до прокуратури, слідчого управління ГУМВС України, до вищого керівництва МВС України. Однак до сих пір справа так і не дійшла свого логічного завершення.

 Згадали справу закарпатки Валько В.В., яка 13 років не може оформити документи на свою спадщину. Роками шукає справедливості у прокуратурі Покорні М.В., яку було ошукано при нарахуванні пенсії. Закарпатські прокурори проігнорували й інші гучні справи: Варги І.С., Поштак Л.І., Поляк С.І., Янчій Г.І., про які неодноразово писали обласні ЗМІ. Загалом Віра Громадська навела кілька десятків завідомо невірних рішень судів, які були прийняті очевидно за хабарі.

 Ще у 2008 році обласна державна адміністрація прийняла відповідні рішення «Про методи подолання корупції», було створено координаційну раду по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, але, на переконання голови правозахисної організації Віри Громадської, всі ці заходи так і залишилися лише декларативними.

 Внаслідок невиконання своїх службових обов’язків органами прокуратури та винесення протиправних рішень настає реальна загроза інтересам держави та суспільства, - говорить голова ГО «Жертви злочинного режиму».

 Прикро й від того, що звернення, спрямовані до Президента України, Генеральної прокуратури України, Верховної Ради України повертаються до місцевих органів влади, і наші скарги розглядають самі ж порушники законів на дії яких ми і скаржимося, підсумували члени ГО «Жертви злочинного режиму».           

 

Расскажите об этом своим друзьям
01/12/10 01:30 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90216 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.