Всі Новини
           
Дивіться також
 

Розпорядженням міського голови Сергія Ратушняка ужгородські діти-безбатченки отримали допомогу на суму 39 тис. 750 грн

Розпорядженням міського голови Сергія Ратушняка ужгородські діти-безбатченки отримали допомогу на суму 39 тис. 750 грн

Начальник управління освіти Ужгородської міської ради Володимир Огар поінформував, що минулого навчального року освітній процес здійснювали 513 класів у 30 загальноосвітніх закладах, які відвідували 13 тис. 60 учнів. Крім того, у 20 дошкільних навчальних закладах працювало 197 груп, які відвідували понад 5 тис. дітей.

66 відсотків ужгородських малюків віком від 1 до 6 років охоплено дошкільним вихованням, а ось п’ятирічок — 94 відсотки.  Тож для виконання наказу Міністерства освіти про загальне охоплення дошкільною освітою дітей віком 5 років, необхідно залучити всього 4 %. Тому крім  41 групи дошкільного виховання, що нині працюють, буде відкрито ще чотири у дитсадках «Веселка» (2 групи), «Ялинка» та «Дзвіночок».

103 ужгородських дітей, які перебувають під опікою, минулого року були застраховані згідно з чинним законодавством, а 35 дітей навчалися за індивідуальною формою навчання.  Старшокласники отримують профільне навчання за спеціальними програмами: основи споживчих знань, ділова активність тощо. 

Володимир Огар пишається тим, що в першому етапі шкільних олімпіадах взяли участь  7 144 дітей (55%). 360 учнів перемогли у другому (міському) етапі, а троє учнів стали призерами одночасно  з семи предметів. 105 отримали перемогу в третьому етапі шкільних олімпіад.  Серед 27 призерів Закарпатської області 12 — ужгородські учні.

Показовим є те, що 12 випускників Ужгородських ЗОШ під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання набрали 200 балів, двоє учнів набрали по 200 балів з двох предметів.    

Задля створення в освітніх закладах належної матеріальної бази, а відтак умов для успішного навчання з міського бюджету ведеться постійне фінансування. Лише на реконструкцію фасадів, заміну вікон у школах  передбачено  близько 3 млн. грн.,  а також 1 млн. 400 тис. грн. для ДНЗ. Володимир Огар запевнив, що вже замінили вінка  у дитсадках № 1( 645 тис. грн.), № 42 (660 тис. грн.)  На стадії завершення ремонт систем опалення у ЗОШ № 10 ( 300 тис. грн.),  на черзі ЗОШ № 11(ліцей «Інтелект»). На 800 тис. буде виконано ремонт системи опалення у лінгвістичній гімназії, на 300 тис. грн. у економічному ліцеї, на 150 тис. грн. у ЗОШ № 19, на 15 тис. у ЗОШ № 6.  Уже завершен о реконструкці ю покрівлі в школі № 7 . Такі ж роботи заплановано у дитсадках №№ 20, 42, 19, 15.   Замовником ремонтних робіт, наголосив В. Огар,  є  відділ капітального будівництва міськвиконкому.

Володимир Огар розповів, що заплановано здачу в експлуатацію автономної котельні у Падіюні, гімназії,  ДНЗ № 31.  Рішенням сесії міської ради виділені кошти на проектні роботи з реконструкції   котелень у ліцеї «Лідер», НВК «Ялинка», НВК «Гармонія»  ( по 50 тис. грн. на кожен заклад).  Продовжаться роботи зі зведення котелень для ЗОШ №№ 12, 15, а також для ЗОШ № 19 та ДНЗ № 42. У школах із метою економії електроенергії  5155 ламп розжарювання замінили на енергозберігаючі лампи.

Гарячим харчуванням у школах торік були забезпечені загалом 12 859 учнів (98%), учні початкових класів  харчуванням забезпечені стовідсотково.  З цією метою передбачено 3 млн. 500 тис. грн. бюджетних коштів та 1 млн. 187 тис. із позабюджетних надходжень ( внесена батьками плата).  У десяти навчальних закладах — ЗОШ №№2,5,7, 8, 10, 11, 13, 14,  економічний ліцей, НВК «Пролісок»    їдальні здали в оренду приватним підприємцям, аби ті  забезпечили кращий стан їдалень та якісне харчування дітям. Наразі вирішується питання про передачу в оренду їдальні ЗОШ № 3 та їдальні ЗОШ № 19.

У поточному році 640 тис. грн. ( це на 170 тис. грн. більше, ніж торік)  було спрямовано на оздоровлення дітей.  На ці кошти організовані 8 таборів літнього відпочинку.  Вартість харчування в них у розрахунку на дитину також зросла на 4 грн. порівняно з 2009 роком і становить 15 грн. на одного.  Оздоровлено 1386  ужгородських учнів.

Згідно з розпорядженням міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка 25 дітям, які позбавлені батьківського піклування і досягли 18 років, станом на 1 серпня виплачено по 1590 грн.  на загальну суму 39 тис. 750 грн.  П’ятеро дітей з якихось причин досі не отримали свою матеріальну допомогу, тому їм необхідно з’явитися в управління освіти м. Ужгород ( пл. Жупанатська, 3) з паспортом та індифікаційним кодом і забрати свої кошти.    

Расскажите об этом своим друзьям
05/08/10 20:39 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90222 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.