Всі Новини
           
Дивіться також
 

Ужгородців запрошують на свято електронної музики

Ужгородців запрошують на свято електронної музики

Вже завтра, у нічному клубі «Фантом» відбудеться справжнє свято для цінителів електронної музики – концерт «Live Electronic Session». Про це у прес-центрі «Нове Закарпаття» розповіли організатори дійства – промо-група «VOICE».

На вечірці виступлять виконавці, які давно завоювали собі чудову репутацію та любов слухачів – це гурти «сИстра» (Москва), «2 sleepy » (Київ) та « KEAS » (Ужгород).

Так, за опитуванням MTV , дует «2 sleepy » став кращим електронним проектом 2010 року. В Україні цей гурт більш відомий під назвою «Надто сонна». Музиканти поєднали елементи експериментальної електроніки і поп музики. «Цього разу до колективу приєднається ще й барабанщик, тож, вони здивують нас таким експериментом», – заінтригував Андрій Гасинець.

В свою чергу «сИстра» завоювала популярність і транслюється на музичних каналах Росії. «Вони грають у своєрідному стилі і позиціонують себе електронними пост-рокерами.

« KEAS » особливої реклами не потребує, адже давно завоював прихільність серед ужгородців. «На « Live Electronic Session » буде виконано дві нові пісні гурту», – зазначив Андрій Гасинець

Як зазначив Михайло Тюпа, концерт являє собою живу електронну сесію, яка стане поєднанням музичних смаків трьох міст – Москви, Києва та Ужгорода. Цього разу організатори подбали і про якісне технічне забезпечення для «живого» виступу, щоб він звучав на європейському рівні.

Поцікавились журналісти і подальшими планами промо-групи. За словами Андрія Гасинця, наприкінці осені відбудеться традиційний фестиваль « VOICE MUSIC FESTIVAL ». Також «воїси» висловили сподівання, що у них «дійдуть руки» до задуму, який давно хоче реалізувати промо-група – імпровізаційних вечірок. «Скоро музиканти матимуть змогу збиратись в одному місці та імпровізувати, обмінюватись досвідом, записуватись і робити нові музичні експерименти» – зазначив Андрій Гасинець.

«Щодо мрій, то найбільшою є організація фестивалю на відкритому просторі, аналогом якого є «Sziget», «EXIT» та інші фести європейського рівня. Але це не можливо без залучення спонсорів», – розповів Михайло Тюпа. Наразі промо-група працює над цим питанням та не втрачає надій, що колись Закарпаття отримає музичне свято такого масштабу.

Повертаючись до « Live Electronic Session », то він стане вже десятим концертом проведеним промо-групою « VOICE ». Тож організатори цього музичного дійства з радістю запрошують до нічного клубу «Фантом» на святкування своєрідного ювілею під звуки електронної музики.

 Данило БАНИК

Місце: нічний клуб «Фантом»

Старт:   16.09.2011   20.00

Квитки: передпродаж – 40 грн.; вхід – 60 грн.

Контактна інформація: 095-887-19-63   099-077-50-69           093-095-09-44

 

Расскажите об этом своим друзьям
15/09/11 16:35 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
93901 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.