Всі Новини
           
Дивіться також
 

Ужгородський гурт „Elefunk Vibrations” популяризує музику нового формату

Ужгородський гурт „Elefunk Vibrations” популяризує музику нового формату

У прес-ценрі „Нове Закарпаття” з журналістами зустрілися представники музичної культури в Ужгороді, зокрема, учасники гурту „Elefunk Vibrations”. Вони відмітили, що в місті є можливості для підняття культурного рівня в музиці. На Закарпатті та в Ужгороді дуже багато талантів й ні на кого не схожих творчих людей.

Гурт „Elefunk Vibrations” входить до промо-групи VOICE, яка займається організацією форматних концертів з визначеною ідеєю. Учасники гурту (вокал – Катя, гітара – Діма, бас – Славік, барабани - Сергій та гітара – Віталік) працюють спільно більше двох років. Грали хлопці вже давно, але кожен окремо собі вдома. Зібравшись - зрозуміли, що гратимуть разом. Колектив брав участь в багатьох літніх фестивалях: „Свободный город”, „Порабулофест”, „Березневі коти”; в концертах, які проходять за сприяння промо-групи в „Кактусі”, „Сан Ремо”. Починали вони грати і набивати свою руку в „Джаз-кафе”.

У їхній музиці переплітаються фанк, рок та електронна музика (тріп-хоп). Змішування різних напрямків виливається в дуже цікаві треки, яких наразі є 6. Діма відмітив: „Граємо музику не схожу ні на що”. Молоді музиканти проводять репетиції на базі „Амфітеатру”. В Ужгороді багато різножанрових гуртів, але, в основному, всі намагаються грати важку музику. Вони ж обрали інший шлях, популяризують рух „інді” на Закарпатті. Назва руху походить від англійського слова „independent” – незалежний. „Інді” – це не просто молодіжна субкультура, яка народилася з ідеї незалежності. Він проголосив своєю метою творче самовираження. Так і „Elefunk Vibrations”, постійно знаходячи щось нове - творять неповторну музику.

Расскажите об этом своим друзьям
26/11/10 17:13 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90154 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.