Всі Новини
           
Дивіться також
 

В акціонерних товариствах революція гряде?..

В акціонерних товариствах революція гряде?..

На ринку цінних паперів неабияке напруження. Закон «Про акціонерні товариства» зобов’язав усі АТ перереєструвати тип товариства та вже в жовтні перейти з документарної форми випуску цінних паперів на бездокументарну. Нинішні ВАТ і ЗАТ невдовзі мають стати ПРАТ (приватними товариствами, де менше 100 акціонерів) та ПАТ (публічними товариствами, де понад 100 акціонерів).

На Закарпатті нині є 275 акціонерних товариств, 23 АТ в Ужгороді. Для  їхнього переоформлення згідно з вимогами закону треба буде витратити щонайменше по 200—300 тис. грн., а це для переважної більшості непосильний тягар, що поставить окремі товариства на межу банкрутства.

 

На думку голови правління ТВ АППУ Марти Волощук, така ситуація з акціонерними товариствами, по суті, грає проти малого і середнього бізнесу, а у близько ста тисяч людей перспектива піти з простягнутою рукою.

 

  Гендиректор ВАТ “Ужгородський Турбогаз”, депутат облради  Михайло Качур, на  заводі якого 2,5 тис. акціонерів, також вважає, що безболісним цей процес не буде навіть для металургійних комбінатів. І хоч наміри закону благі: впорядкувати ринок цінних паперів, надати йому європейських рис, відповідності з міжнародними зобов’язаннями України, однак у Франції, наприклад, процес впровадження бездокументарної форми існування акцій тривав 20 років, а Україна нині перебуває у стані фінансово-економічної кризи.

 

Тому голова Організації роботодавців м. Ужгорода Іван  Ключевський  звернувся до голови Верховної Ради з проханням дозволити акціонерним товариствам, створеним у процесі приватизації, існування цінних паперів АТ як у бездокументарній, так і в документарній формах та продовжити термін впровадження цього закону до 2020 року. Звернення Закарпатської облради були направлені до Адміністрації Президента та Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку й навіть є відповідь з Києва, що парламент розгляне питання на своїй сесії у вересні.

Расскажите об этом своим друзьям
06/08/10 01:48 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90258 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.