Всі Новини
           
Дивіться також

В Ужгороді говоритимуть про "День кар'єри"

В Ужгороді говоритимуть про 'День кар'єри'

Цієї середи, 4 травня, об 11.30 у прес-центрі «Нове Закарпаття» відбудеться прес-конференція організаторів та генеральних партнерів професійної виставки вакансій «День кар’єри».

У прес-центрі «Нове Закарпаття» відбудеться прес-конференція за участі віце-президента з корпоративних відносин  ГО «АЙСЕК в Ужгороді» Вікторії Іваницької, HR-директора рекрутинг-центру «New Work» Катерини Ольховик, директора з питань кадрів і побуту ТзОВ «ВЕТ Автомотив  Україне» Жанни Сікори для обласних ЗМІ на тему: «День кар’єри в Ужгороді: Прийди і зроби крок до своєї кар’єри!».

 

«День кар’єри» – професійна виставка вакансій за участю широкого кола місцевих компаній, таких як ТОВ “ВЕТ Аутомотив України”, рекрутинговий центр “New work”, “Ядзакі”,  “Вуд Палеттен Экспрес-Сервис”, “Джейбіл”, “Сав сервіс”, “ОВБ”, рекрутингова компанія “Консильєри” та інші.  

Расскажите об этом своим друзьям
03/05/11 13:13 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
93875 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.