Всі Новини
           
Дивіться також
 

Волонтери: «Не будьте байдужими до тих, кому необхідна ваша підтримка»

Волонтери: «Не будьте байдужими до тих, кому необхідна ваша підтримка»

Благодійництво – це добровільна безкорислива пожертва, важлива та шляхетна справа. І ніхто не сумнівається у тому, що ця доброчинна діяльність формує соціальний капітал і духовність. День благоді́йництва відзначається щорічно у другу неділю грудня, а ще в Україні з 12 по 19 грудня триватиме тиждень благодійництва. У цей період кожен українець матиме можливість зробити яку-небудь добру справу.

У прес-центрі «Нове Закарпатті» цієї середи  відбулася прес-конференція за участі директора МСРЦ „Дорога життя” Олега Кириленка та паст-президента ротаракт-клубу „Ужгород” Оксани Мацак для обласних ЗМІ на тему: «Волонтерство та благодійність на Закарпатті».

 «Важливо щоб кожна людина розуміла те, що робити добрі справи необхідно і в першу чергу вони потрібні тим людям, які більше цього потребують. У кожного з нас проблем багато, але треба розуміти, що в когось є набагато гірші, аніж у нас. Ми здорові і нам нічого не бракує для того, аби робити ці добрі справи»,– підкреслила Оксана Мацак.

 Що стосується благодійництва у нашому краї, то пані Оксана на конференції наголосила на тому, що воно безпосередньо є, адже без нього не можливо. «Дуже мало тих фондів, організацій, котрі справді займаються цією діяльністю. На сьогодні зареєстровано близько 300 громадських організацій та благодійних фондів і лише 20% з них займаються діяльністю, яка прописана в них у статуті. Інші просто працюють на папері, тобто Вони зареєстровані, але ніякою благодійною діяльністю  не займаються. І взагалі, благодійність закінчується там, де вже починається якась власна вигода».

 Також паст-президента ротаракт клубу „Ужгород” говорила про важливість розуміння того,  що благодійництвом займатись зможе не кожен, а саме та людина, яка має вже певний статус, або робила які-небудь добрі справи, які можна чітко проаналізувати.

 «Три роки пропрацювавши в одному з благодійних фондів, я могла чітко проаналізувати ситуацію в Закарпатті, побачити яким чином необхідно розвивати той чи інший волонтерський рух і чи взагалі він у нас зародився. Волонтерство на Закарпатті можна порівняти з народженням дитини, оскільки в ідеалі дитина народжується через 9 місяців, тому волонтерство у нас десь на 2 - 3 місяцях, тільки почало розвиватись. Ми починаємо  формувати оцей стержень, залучати тих людей, котрі готові допомагати своїми добрими вчинками, саме тим людям, які дійсно цього потребують»,  – зазначила Оксана Мацак.

 Тішить те, що за останні 3 роки ріст волонтерства у нашому краї пожвавився. Якщо першого року було тільки 10 волонтерів, наступного 50, а на третій рік їх кількість значно збільшилась аж 250 волонтерів, саме Вони збирають кошти на закупівлю медичного обладнання, котре передається у лікарні області.

 Олег Кириленко на зустрічі з журналістами згадав і про нещодавно проведений ними захід до Міжнародного дня інвалідів. «Нашу діяльність підтримує місто на рівні 300 тисяч гривень в рік, але на превеликий жаль цих коштів далеко не достатньо для проведення основної діяльності. Саме тому, велика наша робота полягає у тому, аби залучити благодійників. У цьому році, ми отримали від них, як і від влади близько 300 тисяч гривень», –  зауважив  директора МСРЦ „Дорога життя”.

 Крім того, Олег Кириленко відзначив, що центр «Дорога життя» підтримує близько 50 людей в Ужгороді. Ці люду з великим серцем, відкритою душею та добрими намірами. Вони завжди відгукуються і не залишаються байдужими.

 Також пан Олег розповів про те, що Вони проводять комплексну реабілітацію, а це психолого-педагогічна корекція, медична, соціальна реабілітація дітей та молоді від народження до 35 років. «Останню нашу програму, ми запустили у цьому році спільно з греко-католицькою громадою міста. Мова йде про відкриті на вулиці Цигулянській трудові майстерні в яких  можуть на сьогодні займатися  питаннями денної зайнятості, трудової реабілітації 20 молодих людей віком до 35 років», – підкреслив  Олег Кириленко.

 Підсумовуючи сказане на конференції Олегом Кириленком та Оксаною Мацак, хочеться наголосити на тому, що на сьогоднішній день дуже важливим є те, аби існували та розвивалися громадські організації, фонди, завдяки яким відшуковувалися б кошти, знаходилися б небайдужі люди, котрі підтримували б дітей, проводили з ними час і проявляли свою  увагу, яка інколи навіть більше потрібна аніж матеріальна підтримка. 


Марія КОШУТА

Національна спілка журналістів України

Расскажите об этом своим друзьям
08/12/10 17:49 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90293 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.