Всі Новини
           
Дивіться також
 

Закарпатське регіональне відділення АМУ вимагає відтермінувати прийняття Податкового кодексу

Закарпатське регіональне відділення АМУ вимагає відтермінувати прийняття Податкового кодексу

Команда Януковича вже у вересні хоче «подарувати» українцям новий Податковий кодекс. Однак проект Податкового кодексу, який нині обговорюється, навіть при внесених «косметичних» правках не вирішує жодних проблем місцевого самоврядування та реформ територіальної публічної влади. Таке переконання висловив на прес-конференції у прес-центрі “Нове Закарпаття” голова виконавчої дирекції Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Олег Лукша.

Спочатку проект  Податкового кодексу не планувався до всенародного обговорення, але став, по суті, скандальним документом, що викликав бурхливу реакцію навіть на різних щаблях влади. Нині діючий Податковий кодекс виявився кращим за той, який нині обговорюється. Олег Лукша для порівняння провів паралель між «поганенькою квартирою» й «облаштованою тюрмою». Нинішній драконівський проект Податкового кодексу, на переконання експерта, ще більше сприятиме тінізації економіки країни, згадаймо хоча б те, що замість 200 грн. єдиного податку доведеться платити 600.

 

Закарпатське регіональне відділення АМУ відмічає фінансову затратність кампанії, для якої  не найкращим чином обрано час проведення (період відпусток), а також фізичну неспроможність опрацювати і внести  доповнення до 5 вересня (термін завершення всенародного обговорення) до Податкового кодексу, що жодним чином  не може претендувати на роль локомотива в  розвитку економіки.   

 

 З огляду на це провідні експерти АМУ пропонують результати всенародного обговорення, раз їхній механізм запущений, опрацювати впродовж трьох-чотирьох місяців та на їх основі розробити якісно інший проект Податкового кодексу, на базі якого формуватиметься бюджет не наступного року, а 2012-го, що відповідає Конституції та законам України.

 

Експерти наполягають на тому, щоб пов’язати оновлений проект Податкового кодексу з уже розробленими проектами реформ адміністративно-територіального устрою, місцевого самоврядування, місцевих держадміністрацій, узгодити з Бюджетним кодексом, ввести податки на нерухомість разом із платою за землю, на розкіш і багатство, запровадити обов’язкове декларування доходів і видатків для держслужбовців,  створити окремі інспекції  з місцевих податків і зборів, які би мали подвійне підпорядкування, включаючи місцеву раду, заборонити будь-які податкові пільги, зобов’язати до податків усіх без винятку, чітко визначити перелік місцевих податків і зборів, у т. ч. ринковий збір і комунальний податок.     

Расскажите об этом своим друзьям
11/08/10 02:05 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90215 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.