Всі Новини
           
Дивіться також
 

Закарпатські музиканти: «Ужгород – маленька музична столиця»

Закарпатські музиканти: «Ужгород – маленька музична столиця»

У вівторок, 25 січня, до прес-центру «Нове Закарпаття» завітали молоді ужгородські музиканти, аби розповісти про те, який музичний фестиваль вони готують в Ужгороді найближчим часом.

Учасниками прес-конференції були представники трьох закарпатських гуртів, а саме – Михайло Тюпа ( Keas ), Андрій Гасинець ( Tango   Tempo ) та Катерина Вайда ( Elefunk   Vibrations ). Молоді музиканти презентували музичний фестиваль організований промо-агентством  VOICE  та  Ultra   Vague   Recordings , що 5 лютого відбудеться в ужгородському клубі “ Fantom ”.

За словами музикантів, на фестивалі буде представлено 5 гуртів, три з яких – ужгородські. Окрім вище заявлених учасників, слухачі зможуть ознайомитись з музикою дніпропетровського гурту  Frost Nova  та львівського  Immago . Сам фестиваль позиціонується як фестиваль живої неординарної електронно-ділейової музики.

Як повідомили на прес-конференції Михайло Тюпа та Андрій Гасинець, цей фестиваль повинен стати першим серйозним музичним дійством в Ужгороді і, якщо він пройде успішно, на слухачів чекають нові подібні заходи.

Нестача концертів живої сучасної музики в Закарпатті призводить до того, що більшість ужгородських гуртів не мають плацдарму для подальшого розвитку та набуття досвіду сцени. Однак, завдяки фестивалю, що проходитиме 5 лютого, молоді гурти зможуть зав’язати тісні контакти з телеканалом  Enter - Music , представники якого також прибудуть ознайомитись з ужгородською сценою. До того ж, промо-агентство  VOICE   планує влаштувати кращим ужгородським музикантам тур по клубам мінімум 10 міст України. В подальшому, такі тури для музикантів обласного центру Закарпаття будуть не рідкістю, адже ті гурти, які зарекомендують себе справді якісними, зможуть співпрацювати з промо-агенством і в подальшому.

Музиканти також відповіли на запитання журналістів щодо труднощів музичного росту в Закарпатті, адже віддаленість нашого регіону від Києва, де зараз осів практично весь шоу-бізнес країни, дається взнаки. Проте музиканти запевнили журналістів, що така віддаленість ужгородським музикантам лише на руку, тому що близькість Європи з одного боку, та України з іншого дає змогу народжуватись новому музичному стилю, що не схожий на інші.

«Ужгородські колективи, що виступають на українських сценах, люди сприймають як колективи з-за кордону, оскільки вони дуже тісно пов’язані з Європою, завдяки близькості до її кордонів. Взагалі Ужгород – це маленька музична столиця», - зізнаються музиканти.

 Крістіна Кузьменко

Довідка:

  Frost   Nova  –  Дніпропетровський квартет, заснований у 2008 році. Приємний англомовний жіночий вокал, віртуозні та динамічні гітарні партії, ломані барабанні ритми та груповий бас поєднуються у новий, не схожий ні на що, стиль, який вони називають  Neuro - Pop .

Keas  –  Ужгородський гурт, що практикує музику в стилі живого електронного звучання. Називають свій стиль  Live   Electronic . Виступали на одній сцені з такими музикантами як Катя  Chilly , Надто Сонна, Проджектор Джміль,  Tango   Tempo   та інші.

Immago     Львівський гурт, якому вдалось поєднати в собі електронне звучання з жіночим ніжним вокалом. Атмосфера музики цього гурту близька до  Trip - Hop , але завдяки різноманітному музичному досвіду учасників проекту, їм вдалось урізноманітнити його.

Tango   Tempo   –  Ужгородське тріо, що грає музику в стилі  Trip - Hop \ Acid - Jazz У 2008 році гурт визнано найкращим  українським колективом, який представляв Україну на міжнародному конкурсі молодих рок-виконавців  Global   Battle   Of   The   Bands   у Великобритан ії.

Elefunk   Vibrations   –  Молодий Ужгородський гурт, якому вдається поєднувати різні напрями музики. Твори колективу виконано у стилях  Funk Trip - Hop Indie Rock  та інші.

 Ф естиваль, що проходитиме 5 лютого 2011 року запрошує цінителів якісної вітчизняної рок-музики та нових стилів української рок-сцени. Фестиваль проходитиме у клубі  Fantom ”.  Квитки можна придбати в ужгородських кав’ярнях («Снек», «Кактус», «Еган паб» та ін.).

Довідки та детальніша інформація за телефонами:

093-095-09-44

095-887-19-63

Початок дійства о 20:00.

Вартість квитків – 30 гривень, у день фестивалю – 50.

Расскажите об этом своим друзьям
25/01/11 17:37 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
65065 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.